reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A ile mialas nanusia inseminacji??? I ile bralas ta femare?? Tylko jeden cykl?? Bo ja biore pierwszy cykl teraz Femare, chociaz na clo tez mi rosly bo osiagaly 20mm, a wczoraj na femarze mial jeden 24mm dzis pewnie jest wiekszy badz pekl nie wiem
 
Właśnie zlokalizowałam na wkładce nitkę śluzu( taki rozciągliwy) zabarwionego tak jak by krwią( a bardziej takie brązowew:baffled:) Czyli pewnie lada dzień @ sie pojawi:sorry2: Brzuch mnie boli jak na@ i czuję lewy jajnik:szok:
 
Eeee coś mi się podkreśliło:dry: Nie wiedzieć czemu:eek::eek:
Zaraz uciekam do pracy. Strasznie mi się nie chce po takiej labie:zawstydzona/y:
Tzn. chce mi się tylko muszę się wdrożyć w ten tryb:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Hej Maćku:)
No właśnie chyba za szybko bo @ spodziewałam się ok środy( tak mniej wiecej, bo nie wiem dokładnie kiedy była ow)
Eeeee nawet nie wiem który mam dc:zawstydzona/y: Zaraz sprawdzę
To moze fasolka sie wgryza;-)

Eeee coś mi się podkreśliło:dry: Nie wiedzieć czemu:eek::eek:
Zaraz uciekam do pracy. Strasznie mi się nie chce po takiej labie:zawstydzona/y:
Tzn. chce mi się tylko muszę się wdrożyć w ten tryb:baffled:
Ja mam od poniedzialu labe - ferie:-D
 
reklama
Do góry