reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ja po wizycie...pęchol jest w lewym jajniku i ma 22mm i jest z wzgórkiem
shocked2.gif
co świadczy o tym ,ze jest tuż przed pęknięciem i mamy dzialać jutro skoro wczoraj bylo.
endometrium piękne ,ale nie podal ile
dry.gif


powiedzial,ze lutke moge brac w II fazie cyklu i nie kazal przyjść zobaczyć czy pęknie..

jak bede chciala Clo to mam zadzwonić i wypisze recepte i powoedzial ,ze nie ma potrzeby w każdym cyklu z Clo robić monitoringu
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
no dziwny...

zima sie kończy i bede jezdzila do tego mojego do Poznania..

wiecie co mi dziś powiedzial po rozmowie ze mną????????????

PANI ZA DUŻO WIE
sorry2.gif

MAM WRZUCIC LUZ
sorry2.gif
sorry2.gif
sorry2.gif
sorry2.gif
sorry2.gif

i PODZIWIAM ,ZE CHCE PANI JESZCZE DZIECKO MAJĄC 2
shocked.gif
sorry2.gif
blink1tu.gif
 
reklama
mama05 to działaj,działaj- norma na ten rok musi być!! Zresztą umawiałyśmy się, ja październik a Ty listopad :-) No i w jednym na pewno miał rację- wrzuć na luz- hehe łatwo powiedzieć, co :-)
 
MADZILKA- no tak...z tym luzem to latwo powiedzieć..nie na tym etapie starań,nie po roku...luz mozna mieć na poczatku starań.

ale mam nadzieje,ze tak bedzie -Ty pazdziernik a ja listopad:))))))

dzialaliśmy 3 dni temu i wczoraj i bedziemy dzialać jutro-czyli tak wychodzi co 2 dni :)
oczywiście znowu sie zaczyna życie nadzieją i wielkie oczekiwanie co to ten cykl przyniesie.


BEATKA- ja caly czas zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoje testowanko za 6 dni :)))
 
wiem wiem mama dlatego się "zaśmiałam". Ja nie mogłam wrzucić na luz po pierwszej stracie, więc tylko mogę się domyślać co czujesz. No a ja w tym cyklu też małża eksploatowałam w 6,9,11 i 13 dc czyli też praktycznie bliżej owulki co 2 dni. To chyba dobra metoda ;-)
 
MADZILKA no my dzialalismy w 9 i 11 d.c i bedziemy w 13 wiec wychodzi ,ze tak jak Wy :))))))

nasze dzieci też mamy taką "metodą" co 2 dni zrobione-w 10,12 i 14d.c.:)
 
Czołem dziewczęta

Dzisiaj mam 30 d.c. chyba jednak @ przyjdzie przed czwartkiem, miałam dzisiaj taki śluz biało-przeźroczysty i bardzo rozciągliwy to chyba na @. Już normalnie czuje jak podbrzusze mi puchnie :-(. Ehhh...
 
sorry2.gif
sorry2.gif

i PODZIWIAM ,ZE CHCE PANI JESZCZE DZIECKO MAJĄC 2
shocked.gif
sorry2.gif
blink1tu.gif
wkurzył by mnie tym komantarzem...albo troche zniesmaczył. Dla czego ludzie musza zawsze i wszystko komentować :confused: a zwłaszcza przez swoj punkt widzenia.
No to trzymam kciuki za peęknięcie. U mnie chyba będzie owulacja bo nie moge chodzic tak mnie jajnik boli. Jutro ide do lekarza zobaczymy co powie.

U mnie tez sucho przed miesiaczka.
 
ja po wizycie...pęchol jest w lewym jajniku i ma 22mm i jest z wzgórkiem
shocked2.gif
co świadczy o tym ,ze jest tuż przed pęknięciem i mamy dzialać jutro skoro wczoraj bylo.
endometrium piękne ,ale nie podal ile
dry.gif


powiedzial,ze lutke moge brac w II fazie cyklu i nie kazal przyjść zobaczyć czy pęknie..

jak bede chciala Clo to mam zadzwonić i wypisze recepte i powoedzial ,ze nie ma potrzeby w każdym cyklu z Clo robić monitoringu
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
no dziwny...

zima sie kończy i bede jezdzila do tego mojego do Poznania..

wiecie co mi dziś powiedzial po rozmowie ze mną????????????

PANI ZA DUŻO WIE
sorry2.gif

MAM WRZUCIC LUZ
sorry2.gif
sorry2.gif
sorry2.gif
sorry2.gif
sorry2.gif

i PODZIWIAM ,ZE CHCE PANI JESZCZE DZIECKO MAJĄC 2
shocked.gif
sorry2.gif
blink1tu.gif

normalnie jak bym slayszala mojego poprzedniego gina ktorego zmienilam bo tez mi powiedzial ze za duzo wiem nawet lapalam sie na tym ze za niego odpowiadalam i wogole mi mowil ze po co te wszystkie cyry skoro mam juz dwoch i mam poprostu sie sexic. A ten co teraz go mam to jest super i podchodzi do mnie jak bym sie staralo o pierwsze i nie wazne ze mam dwoje dzieci. Ja tez za ciebie zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& i bardzo bym chciala zebysmy razem w listopadowkach sobie gawedzily jak to nam brzucholki rosna :tak:
 
reklama
wkurzył by mnie tym komantarzem...albo troche zniesmaczył. Dla czego ludzie musza zawsze i wszystko komentować :confused: a zwłaszcza przez swoj punkt widzenia.
No to trzymam kciuki za peęknięcie. U mnie chyba będzie owulacja bo nie moge chodzic tak mnie jajnik boli. Jutro ide do lekarza zobaczymy co powie.

U mnie tez sucho przed miesiaczka.

BABLYSS- to jest nic...a wiesz co mi powiedzial na pierwszej wizycie u Niego jak powiedzialam ,ze mam 2 i chce 3 dziecko?????
powiedzial tak:
rozumiem ,ze ma pani nowego partnera i chce miec z nim wspolne dziecko:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
jak powiedzialam,ze nie-,ze to z tym samym mężem chce mieć kolejne dziecko to On zrobil :szok::szok::szok::szok:
a ja mu odpowiedzialam ,ze nie przyszlam do Niego ,zeby mnie ocenial tylko pomógl zajść w ciążę:dry::dry::wściekła/y:
mówie Ci mam takie nerwy na niego i to jego podejście.....:wściekła/y::no:nierozumiem po co komentuje!!!!!!!!!!!

BEATKA- no widzisz czyli mialas taką wizyte....(ja też konczylam za Niego :))))));-) )no ja normalnie juz wstawalam ,zeby wyjść,ale zalezalo mi na usg!!!

mam nadzieje,ze bedzie jak piszesz z tym listopadem :)))))))

BABLYSS- ja też ledwo moge chodzic tak mnie jajnik naparza:-D:-Dto jutro obie mamy owulkę:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry