reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
mama powiem Ci że jestem w szoku. Szczyt bezczelnośći. Ludzie to nie mają w sobie za grosz poszanowania drugiego człowieka, jego poglądów. Dziś ludzie wyśmiewają to czego oni nie mają lub by nie zrobili lub na coś ie moga sobie pozwolic, albo jak jest coś nie na czasie.Dziś na czasie jest wygodnictwo. Tak samo jest z poglądami religijnymi, politycznymi, osobistymi. To jest brak szacunku. Dziś świat jest zwariowany, na wariackich papierach.
No chyba obie będziemy mieć w tym samym dniu owulację! u mnie było i we czwartek, piątek, niedzilę,wczoraj ale dziś nie, zato jutro tak. Może coś ustrzelimy:-D
 
reklama
BABLYSS- no widzisz...dlatego taka wkuta jestem po tej wizycie-normalnie podniósl mi ciśnienie !!!
ale jak juz napisalam ,zima i ślizgawica sie skończyla bede jezdzila do mojego gina do Poznania(ja mieszkam 25km od centrum Poznania)

my dzialaliśmy w sobote i poniedzialek i jutro-wiec polujmy kochana ,polujmy może sie uda!!!:)))))))))
 
hej hej koleżanki!!! mnie również prosze wpisać na listę listopadówek, i nie może byc inaczej kochane!!!! jak nie listopoad to grudzien po IUI, ale mam nadzieje ze nie trzeba bedzie:) my szalejemy tez co dwa dni od soboty, ale dopiero wczoraj jajo mi dało popalic na maxa , tak jak w tamtym cyklu w 13 d.c.... zobaczymy co z tego bedzie:), trzymam kciukasy za was kochane:)
 
Iza no oczywiscie, pamiętamy! już trzy miejsca jak narazie dla nas zaklepane po walentynkowej robocie! nawet nie ma innej możliwośći:-D Ty, mama, ja i która jeszcze ma owulację w najbliższym czasie? albo po?

Iza właśnie zobaczyłam ze masz 18dc to tak jak ja! tylko ja mam długie cykle 33-34 dni.

łoj cośik żle spojrzałam i doczytałam...13 dc. coś dziś cięzko myśle ajeszcze mam tyle roboty...:-(
 
Ostatnia edycja:
Iza no oczywiscie, pamiętamy! już trzy miejsca jak narazie dla nas zaklepane po walentynkowej robocie! nawet nie ma innej możliwośći:-D Ty, mama, ja i która jeszcze ma owulację w najbliższym czasie? albo po?

Iza właśnie zobaczyłam ze masz 18dc to tak jak ja! tylko ja mam długie cykle 33-34 dni.

łoj cośik żle spojrzałam i doczytałam...13 dc. coś dziś cięzko myśle ajeszcze mam tyle roboty...:-(
no własnie i już miałam owulke w tamtym cyklu miałam w 13dniu a w tym juz w 12 mnie zaczynał jajec bolec, hmm nie wiem dlaczego tak wyszło:no: ale i tak cykle mam 30 dniowe i ani dnia wiecej ani mniej:)
 
Dziewczyny za wszystkie trzymam kciuki i wysyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ mam nadzieję, że jeszcze są ważne i mają swoją moc sprawczą!!
Też potrzebuję kciuków bo jutro lub pojutrze betę drugą idę zrobić (lepiej po 48czy po72 godzinach od pierwszej?-to ma jakieś znaczenie?)
 
u mnie po bromku tylko pierwsze dni były meczące, potem było ok przez jakieś kilkanaście dni a od wczoraj znów mam zawroty głowy, niedobrze mi ... ble
czasem sie nasila, czasem zmniejsza masakra
czy to normalne?
myslałam że jak mi już minie to tak zostanie
 
reklama
madziulka nic się nie martw, napewno będzie przyrost. Masz doś wysoką betę, ładną. Gożej jakby była niska.:tak:Bądz cierpliwa i spokojna. Wczoraj robiłaś tę betę? jak wczoraj to jutro bym zrobiła.

Iza no ale czasem tak jest. Miejmy nadzieję ze ten cykl przedłuży się na 9 miesięcy a nie tylko na 30 dni.

anuszka to normalne.
 
Do góry