reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dzięki bablyss
a po jakim czasie normuje się poziom prl?
ginka mówiła że po dwóch mies. sprawdzimy jej poziom...
ale czy może zdarzyć się cud wcześniej???
 
reklama
madzilka daj znac, daj:tak:

anuszka to zależy od początkowej wysokości prolaktyny do zbicia, od organizmu, od dawki. Zzawyczaj to 2-3 cykle, ale ja słyszałam, że czasem i po jednym. to wszystko zalezy od organizmu, więc nie bierz tego tak dosłownie...Musisz poczekac i uzbroic sie w ciepliwosc.
 
ja mam chyba mało podwyższona więc może nie będzie długo ...
35ng/ml i 37ng/ml -z dwóch badań <norma do 25>
 
PANI ZA DUŻO WIE
sorry2.gif

MAM WRZUCIC LUZ
sorry2.gif
sorry2.gif
sorry2.gif
sorry2.gif
sorry2.gif

i PODZIWIAM ,ZE CHCE PANI JESZCZE DZIECKO MAJĄC 2
shocked.gif
sorry2.gif
blink1tu.gif
:szok::szok::szok::szok::szok:

dzięki bablyss
a po jakim czasie normuje się poziom prl?
ginka mówiła że po dwóch mies. sprawdzimy jej poziom...
ale czy może zdarzyć się cud wcześniej???
U mnie prl spadla bardzo szybko, ale zmiany w organizmie mialy miejsce dopiero po ok 3 miesiacach.

ja mam chyba mało podwyższona więc może nie będzie długo ...
35ng/ml i 37ng/ml -z dwóch badań <norma do 25>
Niby nie jest duzo podwyzszona, ale pamietaj ze norma dla staraczek to 15! A obecny gin twierdzi, ze moze jak najnizsza, bo nie jest do niczego potrzeba, a moze przeszkadzac.
 
matko mama co za konował z tego Twojego gina...:szok::szok::szok::szok: normalnie szczeka mi opadła, kurcze on nie jest od komentowania tylko robienia swojej roboty...wrrr

U mnie dalej @ brak..zawsze byla razno.....czekam dalej...
 
Witam- nic nie pisałam od rana, bo chciałam dopiero jak odbiorę betę, no i bardzo się cieszę, ponieważ wynosi ona 133 mIU/ml :-) - już nie wytrzymałam, mam 25 dc, rano zrobiłam test i wyszła bladziocha, to poleciałam na krew i mam prezent na Walentynki, czego Wam też z całego serca życzę. Teraz trzymajcie za mnie kciuki, żeby przyrastała. Tak chyba jeszcze do mnie to nie dotarło, ale tak jak mówiłam, że wmówię sobie i będę w ciąży to tak się stało, więc tym bardziej optuję za pozytywnym myśleniem, bo w moim przypadku zadziałało :laugh2:
gratulacje kochana:) musi nam sie wszystkim udac, zebysmy mialy na raczkach malenstwo jeszcze w tym roku:)

Dziękuję ogromnie, to dodaje mi otuchy, wiem, że nie jestem z tym sama. A otoczenie nie do końca mnie rozumie, więc nie ma z kim pogadac. Powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz. Ja to mam pco. I od jakiegos czasu strasznie doskwiera mi fakt, że nie jestem w pełni kobietą, wiecie co mam na myśli, że bez wspomagaczy to nie da rady, jak taki robot zaprogramowany. Nie wiem jak sobie z tym poradzic, a bardzo mi to doskwiera. Już nawet nie to, że poraz kolejny nie będe w ciąży, ale to, że nie mogę po prostu byc zdrową kobietą. Rozumiecie? Też tak miałyście? Jak sobie z tym radzic?
ja tez sie czasem tak czuje... ale staram sie nie myslec w ten sposob. Trzymam &&&& za wysoka bete

Witam Was kochane. Ja już po laparo. Niestety wyszło że mam niedrożne jajowody. I trochę się tym martwie, bo niewiem co o będzie dalej.
a podczas laparo nie mozna bylo ich przetkac? w jaki sposob sie je udraznia?

hej hej koleżanki!!! mnie również prosze wpisać na listę listopadówek, i nie może byc inaczej kochane!!!! jak nie listopoad to grudzien po IUI, ale mam nadzieje ze nie trzeba bedzie:) my szalejemy tez co dwa dni od soboty, ale dopiero wczoraj jajo mi dało popalic na maxa , tak jak w tamtym cyklu w 13 d.c.... zobaczymy co z tego bedzie:), trzymam kciukasy za was kochane:)
mnie tez wpiszcie:)
Dziewczyny za wszystkie trzymam kciuki i wysyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ mam nadzieję, że jeszcze są ważne i mają swoją moc sprawczą!!
Też potrzebuję kciuków bo jutro lub pojutrze betę drugą idę zrobić (lepiej po 48czy po72 godzinach od pierwszej?-to ma jakieś znaczenie?)
dawaj te fluidki:)
jak fajnie, ze udaje sie w tym naszym gronie zafasolkowac. Tylko czekac na kolejne.

dzisiaj mam 7dc. ciagle clo i gonal. w pt mam monit i pewnie dostane cos na pekniecie..jesli urosna pechole/ Trzymajcie kciuki, zeby rosly i w pn prawdopodobnie IUI u mnie na szczecie kosztuje to tylko 350zl.
Chcialam miec IUI ale ostatnio moj M, ze on by chcial mnie sam zaplodnic, a nie tak sztucznie. Nie wiem czuje sie on chba jakis niedowartosciowany i jak to powiedzial tez zaczzelam sie nad tym zastanawiac. Meczace jest kochanie sie w wyznaczonych dniach te termometry i inne wspomagacze..
Ma sens u mnie ta IUI? bo moj M ma swoja armie rewelacyjna takze nie wiem czy sie zdecydowac.
 
dzisiaj mam 7dc. ciagle clo i gonal. w pt mam monit i pewnie dostane cos na pekniecie..jesli urosna pechole/ Trzymajcie kciuki, zeby rosly i w pn prawdopodobnie IUI u mnie na szczecie kosztuje to tylko 350zl.
Chcialam miec IUI ale ostatnio moj M, ze on by chcial mnie sam zaplodnic, a nie tak sztucznie. Nie wiem czuje sie on chba jakis niedowartosciowany i jak to powiedzial tez zaczzelam sie nad tym zastanawiac. Meczace jest kochanie sie w wyznaczonych dniach te termometry i inne wspomagacze..
Ma sens u mnie ta IUI? bo moj M ma swoja armie rewelacyjna takze nie wiem czy sie zdecydowac.

kochanie ta decyzja nalezy do Was..ale jesli naturalnie sie nie udaje to ja bym sprobowała iui
Ja czekam na @ miała byc wczoraj i w tym cyklu podchodzimy do 3 osytatniego iui
 
reklama
Gratuluję zafasolkowanym dziewczyną i za oczekujące zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&

Mama- tego lekarza nawet nie będę komentować...

Palu_nr1- jesteś ze Szczecina?? IUI masz możliwośwość zrobienia za 350 zł ?? Gdzie?? Ja swego czasu jeździłam do vitro- jednak Kurzawa stwierdził że jest ok i mamy się cyt. "bzykać". Brałam 4 miesiące bromegon poszłam na kontrolę i była prolaktyna jeszcze wyższą!! Zablokowała mi rośniecie pęcholków bo w 18 dc miałam tylko 18mm Poszłam do swojego gina, powiedziałam mu o tym i przepisał mi PARODEL po 3 tygodniach prolaktyna spadła mi do 2,75 z 45 ... Byłam pare dni temu u gina był to mój 10 dc i miałam pęcholki 17 mm 13 mm jeden na jednym drugi na drugim jajniku i reszta pęcholków nie należała do najmniejszych... Kurzawa nawet się nie pofatygował czy mam jajeczkowanie tylko z góry założył że ono jest.... bo mam 28 dc.
 
Do góry