reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Amalfi ale mi lekarz własnie powiedział ze jajo musiało byc duże bo bardzo duzo płynu było, jajnik bolał mnie od samego rana, a u lekarza byłam o 19:30 wiec znaczu ze jajo pękło w ciągu dnia. Aha i powiedział ze jezeli dostane @ w 27 d.c. to znaczy ze tak powinno byc i owulke miałam wczesniej, natomiast jezeli dostane później, to trzeba bedzie troche wydłużyć 1 faze clo:)
 
reklama
dentico jeszcze zastanowię się nad bromergonem...w piątek mam monitoring to zapytam się ginki...Mój robił badanie nasienia...ale powiem Ci, że też ciężko było...najpiękniejsze jest to, że wiem, że zrobił to dla mnie...bo dla niego takie badania są upokarzające i w ogóle twierdzi, że to dla ludzi, którzy nie mogą...hihi...męskie podejście...Całe szczęście wyniki wyszły bardzo dobrze...może trochę z ruchliwością mogłoby być lepiej, bo tych z grupy A (najszybsze) jest ciut przymało...ale kupiłam mu salfazin, daję witaminę C i selen...więc na pewno u niego jest ok...poza tym przy 180mln wojowniczków to nawet jak % tych z grupy A jest troszkę za mało...to i tak ilościowo jest dużo...
Iza.malami moze z tego jaja coś będzie...:) Ja idę podejrzeć moje z piątek...
Buziaki dla wszystkich...postaram się jeszcze wieczorkiem zajrzeć...
 
iza &&&&&&&&&&&&&&& :)
ja tez licze na laparoskopię bardzo, ale najpierw inne leki:/
do tego mam 7dc, po tej dziwnej@, śluz metno rozciagliwy i temp wysoka, wiec juz wogole wszystko sie pomieszało- zawsze mam do 36,1-36,2:/
dobrze że już w pt gin
 
Witam Was kochane. Byłam dziś u gina. I okazało się, że mam torbiela do tego wszystkiego na 5 cm. Ja to mam szczęście do takich rzeczy:( Laparo zbliża się wielkimi krokami i tak się tego boję, że szok. Już niewiem co mam ze sobą zrobić żeby o tym nie myśleć.
Mi pewnie jak w najbliższym czasie się nie uda to lekarz też zaproponuję laparo. Ja to już zaczynam chwytać się każdego sposobu byle tylko się udało.
Iza może z tego pęcherzyka akurat coś wyjdzie
 
Amalfi ale mi lekarz własnie powiedział ze jajo musiało byc duże bo bardzo duzo płynu było, jajnik bolał mnie od samego rana, a u lekarza byłam o 19:30 wiec znaczu ze jajo pękło w ciągu dnia. Aha i powiedział ze jezeli dostane @ w 27 d.c. to znaczy ze tak powinno byc i owulke miałam wczesniej, natomiast jezeli dostane później, to trzeba bedzie troche wydłużyć 1 faze clo:)
czyli jak bez IUI w tym cyklu????
 
Witam Dziewczynki. U mnie jutro wypada termin @. Zrobiłam dziś test, bo nie wytrzymałam do jutra no i oczywiście jedna samotna krecha:-( Najgorsze jest to że nie mogę znaleźć dobrego gina który mi pomoże. Już nie wiem gdzie isć, i do kogo...:-( Jutro rano zrobię jeszcze jeden test, tak dla pewności ale nawet nie czuje zebym była w ciąży. to był 4 cykl z CLO. Czy któraś z Was wie ile można stosować CLO bez przerwy?
Pozdrawiam Was wszystkie Kochane!!!
 
Witam Dziewczynki. U mnie jutro wypada termin @. Zrobiłam dziś test, bo nie wytrzymałam do jutra no i oczywiście jedna samotna krecha:-( Najgorsze jest to że nie mogę znaleźć dobrego gina który mi pomoże. Już nie wiem gdzie isć, i do kogo...:-( Jutro rano zrobię jeszcze jeden test, tak dla pewności ale nawet nie czuje zebym była w ciąży. to był 4 cykl z CLO. Czy któraś z Was wie ile można stosować CLO bez przerwy?
Pozdrawiam Was wszystkie Kochane!!!
no tutaj niesktóre mówiły że 3 razy ale był ktoś na forum co nawet do 6 cykli właściwie zależy od lekarza
 
izamalami mam nadzieje ze twoj ginek wie co mowi ze 13mm pecherzyk jest ok, bo moja twierdzi ze z takiego pechola ciazy nie bedzie, ale czytalam tez tu na forum o cudach i malych pecherzykach i ciazach wiec trzymam &&&&&&&&&&&
hopee za jutrzejsza wizyte i pechole tez trzymam &&&&&&&&&&&&&&& ja na pierwsze podgladanko w niedziele
 
reklama
Do góry