reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cmokanie podczas karmienia=gazy

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Wiem, że cmokanie może być objawem tego, że dziecko nieefektywnie ssie, natomiast wydaje mi się , że pod tym względem jest wszystko ok, najada się, przybiera. Mała ma miesiąc, cmoka nie tylko przy piersi ale również przy butelce (czasem odciagam) to są takie cmoknięcia zaraz po połknięciu pokarmu, jakby na chwilę odrywała się od piersi/butelki. Co mam zrobić żeby to poprawić? Najgorsze, że przez to córeczka połyka bardzo dużo powietrza i w nocy co chwilę budzi ją brzuszek :( czy taki jej urok i tak już będzie? Czy mogę coś jej podać, żeby nie miała takich problemów z gazami?
 
reklama
Do góry