reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Co brać

reklama
ja sobie kupiłam mama dha premium, tam jest właśnie kwas foliowy ale też dha i magnez, poleciła mi to koleżanka która niedługo ma rozwiązanie, ona mi mówiła ze miała kiepskie wyniki i też było zagrożenie że wcześniej urodzi. Ja to się obawiam że znów będę miała calodzienne mdłości i będzie mnie odrzucało od jedzenia
 
też brałam mama dha premium aż do momentu jak skonczyłam KP. Tak mi zalecił lekarz, dobrze się po ciąży czułam, mały dobrze przybierał na wadze i wszystko było ok. W połogu to w ogóle mi się nie chciało jeść, prawie się zmuszałam bo tak byłam zmęczona karmieniem, wstawaniem do młodego że o zdrowych, pełnowartoścowych posiłkach mogłam zapomnieć, mąż też wtedy dużo pracował, wyjeżdżał co chwilę i zostałam skazana na radzenie sobie samej, ale dzieki witaminom to nie odbiło się jakoś na moim zdrowiu
 
Do góry