reklama

CO, GDZIE I KIEDY...(?)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez patrycja24berlin, 4 Sierpień 2006.

1. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

zalozylam ten watek zeby poruszyc pare spraw..a mianowicie...
    - bylyscie juz ze swoimi maluszkami na basenie albo kapaliscie w morzu lub jeziorze???
    bo ja chetnie bym poszla na basen ale siedziec i patrzec z lerzaka to nie frajda..tak mi sie marzy poplywac...i chcialabym zeby i mala w tym uczestniczyla a nie wiem czy juz mozna...
    -- no i druga sprawa to od kiedy mozna robic dziewuszkom kolczyki..bo chce tez przyozdobic tym moje slonko ;D ;D
    -no i cos dla mnie...bylycie juz na solarium=????bo mi sie tak strasznie marzy kawalek brazowego cialka...(bo juz dosc mam patrzenia na ten cellulit i rozstepy)

2. fusik

fusik Mama 2006/2010

Z tego co wiem to na basen można pójśc z maluszkiem od 3-4 m-c życia , ale wcześniej trzeba pójść do pediatry aby aby sprzwdził czy nie ma przeciwskazań (chodzi tu przede wszystkim o uszka dziecka). W moim mieście sa organizowane na basenie takie zajęcią dla niemoowlaków z rodzicami i na pierwsze spotkanie trzeba przynieść takie zaświadczenie.

3. reklama
  4. beata8422

beata8422 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

też bym chciała założyć Oliwce kolczyki ale myślę że jeszcze trochę za wcześnie że gdzieś tak ok 8 miesiąca a o solarium pisałam Ci już w innym wątku
    na basen można isć jak dziecko jest już sztywne mocno trzyma główkę myśle że tak 5 mies to już będzie ok

5. patrycja24berlin

A powiedzcie mi moje drogie kolezanki kiedy najlepiej przestac karmic piersia...myslalam ze tak jak mala skonczy pol roczku...Kiedy Wy planujecie przejsc na butelke?? moja sasiadka w Polsce karmila swoja corke do 3,5 lat!!!!!!! bo mala nie chciala sie za cholere odzwyczaic...smarowala cycki czym sie dalo zeby jej nie smakowalo...nawet musztarda...ale mala Agnieszka wytarla cyca i dawaj swoje... ;D ;D W koncu pewnego dnia wracajac od lekarza , sasiadka oznajmila ze cycki sa chore i mleczko tez...Agnieszka jeszcze przez miesiac chodzila i pytala kiedy beda zdrowe cycuszki i mleczko...No i z czasem udalo jej sie o cycuszkach zapomiec...Ale cholipa ile to trwalo!!!!!!!!!!!!!

6. Płock-Asia

Płock-Asia Mama czerwcowa'06 Entuzjast(k)a

Patrycja nie radzę Ci iść do solarium i się opalać rozstępy będzie bardziej widać przynajmniej tak było u mnie i dlatego wolę być blada.

7. patrycja24berlin

naprawde?? kurde a ja mam tyle rozstepow na brzuchu... :( :( :( nie no nic nam nie mozna ::) ::) ::)

8. patrycja24berlin

tak sobie mysle ze moze chociaz na twarz i dekold moge...???kurcze musze jakos na tym weselu wygladac bo moja bladosc bedzie bardziej przyciagala wzrok niz panna mloda...dzis slyszalam od kolezanki ze w solarium maja taka kabine ze pryszcza czyms na skore i wyglada to jak opalenizna po zakonczeniu zabiegu...podobno nie ma plam i nie brudzi ubrania...i chyba schodzi dopiero po umyciu...slyszalyscie o czyms takim ??? a moze ktoras juz probowala.. ??? .bo to by bylo dla mnie zbawienie ;D ;D

9. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Ja słyszałam tylko że z tego cowiem to jest samoopalacz tylko dzieki prysznicowi równo położony no i koleżanka kóra sie skusiła mówiła że brudzi...ale może są lepsze niebrudzace wersje ???

10. reklama
  11. OlaPio

OlaPio Lipcówka'06 mama Olisia

brudzi powiadacie....a ja chcę na to iść przed własnym weselem,ciekawe jak będzie moja suknia wyglądać.... ::) mam nadzieję,ze znajdę jakis dobry prysznic ;D

12. OlaPio

OlaPio Lipcówka'06 mama Olisia

Patrycja,ja chciałabym karmić do roku albo półtora,potem łączyc cycusia z innym jedzonkiem typu soczki,deserki i zupki ;) nasze mleczko to samo dobro dla dziecka! No chyba ze jutro się okaże u lekarza,ze mały ma alergie na mleko,to wtedy pomyslę o wcześniejszym odstawieniu,bo uwielbiam nabiał i rok bez serka albo jogurtu nie wytrzymam i sie odwapnię...

Poleć forum