• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CO, GDZIE I KIEDY...(?)

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
zalozylam ten watek zeby poruszyc pare spraw..a mianowicie...
- bylyscie juz ze swoimi maluszkami na basenie albo kapaliscie w morzu lub jeziorze???
bo ja chetnie bym poszla na basen ale siedziec i patrzec z lerzaka to nie frajda..tak mi sie marzy poplywac...i chcialabym zeby i mala w tym uczestniczyla a nie wiem czy juz mozna...
-- no i druga sprawa to od kiedy mozna robic dziewuszkom kolczyki..bo chce tez przyozdobic tym moje slonko ;D ;D
-no i cos dla mnie...bylycie juz na solarium=????bo mi sie tak strasznie marzy kawalek brazowego cialka...(bo juz dosc mam patrzenia na ten cellulit i rozstepy)
 
reklama
Z tego co wiem to na basen można pójśc z maluszkiem od 3-4 m-c życia , ale wcześniej trzeba pójść do pediatry aby aby sprzwdził czy nie ma przeciwskazań (chodzi tu przede wszystkim o uszka dziecka). W moim mieście sa organizowane na basenie takie zajęcią dla niemoowlaków z rodzicami i na pierwsze spotkanie trzeba przynieść takie zaświadczenie.
 
też bym chciała założyć Oliwce kolczyki ale myślę że jeszcze trochę za wcześnie że gdzieś tak ok 8 miesiąca a o solarium pisałam Ci już w innym wątku
na basen można isć jak dziecko jest już sztywne mocno trzyma główkę myśle że tak 5 mies to już będzie ok
 
A powiedzcie mi moje drogie kolezanki kiedy najlepiej przestac karmic piersia...myslalam ze tak jak mala skonczy pol roczku...Kiedy Wy planujecie przejsc na butelke?? moja sasiadka w Polsce karmila swoja corke do 3,5 lat!!!!!!! bo mala nie chciala sie za cholere odzwyczaic...smarowala cycki czym sie dalo zeby jej nie smakowalo...nawet musztarda...ale mala Agnieszka wytarla cyca i dawaj swoje... ;D ;D W koncu pewnego dnia wracajac od lekarza , sasiadka oznajmila ze cycki sa chore i mleczko tez...Agnieszka jeszcze przez miesiac chodzila i pytala kiedy beda zdrowe cycuszki i mleczko...No i z czasem udalo jej sie o cycuszkach zapomiec...Ale cholipa ile to trwalo!!!!!!!!!!!!!
 
Patrycja nie radzę Ci iść do solarium i się opalać rozstępy będzie bardziej widać przynajmniej tak było u mnie i dlatego wolę być blada.
 
tak sobie mysle ze moze chociaz na twarz i dekold moge...???kurcze musze jakos na tym weselu wygladac bo moja bladosc bedzie bardziej przyciagala wzrok niz panna mloda...dzis slyszalam od kolezanki ze w solarium maja taka kabine ze pryszcza czyms na skore i wyglada to jak opalenizna po zakonczeniu zabiegu...podobno nie ma plam i nie brudzi ubrania...i chyba schodzi dopiero po umyciu...slyszalyscie o czyms takim ??? a moze ktoras juz probowala.. ??? .bo to by bylo dla mnie zbawienie ;D ;D
 
Ja słyszałam tylko że z tego cowiem to jest samoopalacz tylko dzieki prysznicowi równo położony no i koleżanka kóra sie skusiła mówiła że brudzi...ale może są lepsze niebrudzace wersje ???
 
brudzi powiadacie....a ja chcę na to iść przed własnym weselem,ciekawe jak będzie moja suknia wyglądać.... ::) mam nadzieję,ze znajdę jakis dobry prysznic ;D
 
reklama
Patrycja,ja chciałabym karmić do roku albo półtora,potem łączyc cycusia z innym jedzonkiem typu soczki,deserki i zupki ;) nasze mleczko to samo dobro dla dziecka! No chyba ze jutro się okaże u lekarza,ze mały ma alergie na mleko,to wtedy pomyslę o wcześniejszym odstawieniu,bo uwielbiam nabiał i rok bez serka albo jogurtu nie wytrzymam i sie odwapnię...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry