reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO, GDZIE I KIEDY...(?)

Patrycja teraz są takie przerózne fasony maskujące że napewno coś dla siebie znajdziesz w czym bedziesz świetnie wyglądać
 
reklama
heh ja juz nawet mam jeden na oku ..ladny i sexy ;D :laugh: tylko jakos moj "stary " nie moze sie ze mna wybrac zeby zeby doradzic czy bardziej orke w nim przypominam czy moze foczke.. ;D :laugh: :D
 
ja tylko spytalam czy mozna a szczegolnie gdy karmil..powiedzial ze moge tylko mam uwazac zebym sie nie spalila...a pozniej jeszcze dzwonilam do mojego gina to ten tylko fachowo powiedzial..."patrycha tylko mi grzyba nie zlap"... ;D ;D ;D
 
Ja tez pytałam swojego gino i powiedział że solarium nie jest szkodliwe dla dziecka.Powiedział żeby tylko nie opalać rany(po cc ) i sutków. Więc majteczki i staniczek i można się wygrzewac - oczywiście jak ze wszystkim bez przesady ;D
 
A ja dzis bylam na solarium!!!!!!! ;D ;D ;D ale zaczelam od 6 min...w poniedzialek ide na 10 min i w czwartek na 15 juz ;D ;D ;D...pani w solarium powiedziala mi ze mam sutki tylko przykryc....i przykrylam sobie wkladkami laktacyjnymi..przykleilam ta tasma do sutka ;D ;D ;D jak milo bylo poczuc to ciepelko..tym bardziej ze dzis taka dupiasta pogoda....pani w solarium mowila ze jak ona sie opalala jak byla w cizy to laktacja jej wzrastala od ciepla...tak ze az pryskalo ;D ;D a wiec moze to i dobry sposob na nasze "puste" cycuszki ;D ;D
 
ejjj no cycki mam nabuzowane jak cholera...nawet ten co sciagnelam o 21:30 -110ml (juz dawno tyle z jednego nie scignelam!!! Z dwoch tyle sciagalam ostatnio!!!) no chyba naprawde to solarium mi pomoglo... :laugh: :D
 
Patrycjo mozliwe, na mnie tak cieplo dziala - po kapieli moje piersi eksploduja a jak postoje w sloncu to czuje mrowienie i naplyw mleka ;)
 
reklama
Do góry