reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO, GDZIE I KIEDY...(?)

ja jak miałam zastój pokarmu na 3 dobe..to by kanaliki się pootwierały musiałam brać gorące prysznice- nagrzewać piersi..a jak nie pomogło to dali mnie pod lampy..i puściło..mleko lało się strugami:).. ;D :D

a nie mówiłam Patrycjo, ze solarium poprawi humorek ;)
 
reklama
My z Olą wybieramy się na basen od początku września. Już nie mogę się doczekać!!

A ostatnio gdzieś przeczytałąm, że po Polsce będzie jeżdził taki edukacyjny domek - jak dzieci widzą świat dorosłychv- wielkie fotele, stoły, krzesła, schody... Na wszystko można się wspiąć, spróbować. POdobno fajna zabawa i ciekawe doświadczenie - jak nasze Maluchy widzą nasz świat... Zaczyna się to zdaje się 25 sierpnia w Warszawie - Pole Mokotowskie. Wstępbezpłatny. Ja wybieram się 6-7 wrzesień w Gliwicach. Któraś z Was zamierza się tu zjawić? MOżnaby się spotkać ... :)
 
super sprawa..juz kiedys widzialam o tym program...wszystko takie wielkie... ;D a kubki do picia to prawie jak wiadra mieli... ;D ;D ;D nielada wyczyn bylo napic sie z takiego poidla ;D jak macie okazje to naprawde jedzcie..ja chetnie tez bym sie na takie cos wybrala..ale tu nie slyszalam zeby cos takiego organizowali...chyba ze w szczecinie to moglabym sie wybrac bo z berlina to rzut beretem..wiec jak cos bedziecie wiedzialy to dajcie cynka...
 
OOOO..ja pierewszy raz o takim czymś słyszę i też chcę!!!!!!!!!!i ja Aniu proszę o podpowiedz, jak będzie gdzieś w okolicach Wrocławia:)
 
Krcze, Dziewczyny, przepraszam - nie podałam linka..

Poniżej daty i miejsca wiziy domku

1. 25-27.08 Warszawa Pola Mokotowskie
2. 28-29.08 Lodz Park "Na Zdrowie"
3. 31.08 Lublin Plac Zamkowy
4. 2-3.09 Krakow Blonie naprzeciwko Parku Jordana
5. 4-5.09 Chorzow Park Chorzowski przy wejsciu do ZOO
6. 6-7.09 Gliwice Plac Krakowski
7. 9-11.09 Wroclaw Wyspa Bielarska
8. 12-13.09 Poznan Park "Za Cytadela"
9. 14-15.09 Gorzow Wlkp. "Park Roz"
10. 16-17.09 Szczecin Jasne Blonia
11. 19-20.09 Bydgoszcz Stary Rynek
12. 21-22.09 Gdynia Skwer Kosciuszki
13. 23-24.09 Gdansk Zaspa - ul. Jana Pawla II
14. 25.09 Olsztyn Miejsce zostanie podane w terminie pozniejszym
15. 27-28.09 Bialystok Miejsce zostanie podane w terminie pozniejszym
16. 29.09-1.10 Warszawa Park Szczesliwicki

I jak widzicie, Drogie Zainteresowane, na liście i Wrocław i Szczecin... :)
 
dzieki dzieki!!!! juz oznajmiłam mezowi, ze jedziemy 9-11.09. do Wrocka!!!...i tu moze sie spotkamy?
 
reklama
Do góry