reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO, GDZIE I KIEDY...(?)

Agaciulka28 pisze:
patrycja, ja myśle że solarium bedzie suuper lekarstwem na nasze rozstępy i celulitis, przynajmniej czekoladki bedziemy, humor duużo lepszy. Mi lekarz powiedział ze po cesarce nie można się opalać przez 6 miesięcy, a jeśli już to zasłaniać brzuch, wiec myśle że solarium to spoko  ;D Ja osobiście już od paru lat noszę tipsy a zdjełam jak się Oliwka urodziła, myślę że już czas założyć na nowo fajoskie i długaśne  ;D ;D ;D
o kurcze a co się może stać bo ja też miałam cesarke ale teraz to się boję iśc a już miłam ochote
 
reklama
patrycja, ja tez czekam aż troche schudne, a wtedy OJJJ, SKLEPY BĘDĄ NASZE !!!
beata, myslę, że nic sie nie stanie, ja tez sie wybieram na solarium, tylko brzuch zasłonie
 
dziewczyny co do tego spotkania 25 to jestem za tez jesem ciekawa jak moj kacperek widzi swiat napiszcie kiedy mozemy sie spodkac i do dzieła bo jak widziałam to nasz spacer nie wypalil to może teraz sie uda
 
reklama
Do góry