reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO, GDZIE I KIEDY...(?)

ja chciałabym karmić chociaż do 6 mies tak solidnie a potem po trochu wprowadzać coraz to nowe rzeczy i powoli odzwyczajać mam nadzieję że po pierwszych urodzinach już nie będe karmić bez przesady nie uwazam żeby tak długie karmienie było konieczne zresztą przecież jak to śmiesznie wygląda jak mówiące dziecko podchodzi do mamy i mówi daj cycy
 
reklama
dzis bylam z niunia na pierwszym szczepieniu...zniosla bardzo dobrze..dostala w udko...i plakala moze 10 sekund..Moja dzielna dziewczynka... ;D  ;D  ;D   No a ja oczywiscie zaraz po serii pytan o Noemi zapytalam o to nieszczesne solarium i   MOGE  ;D  ;D I na basen tez juz mozemy...normalnie chyba se bezalkoholowe dzis  z radosci strzele... ;D  ;D  ;D
 
ja na moje piersi juz teraz mowi nalesniki... ;D ;D a co dopiero po roku....a sutki to mam teraz jak wentylki ;D ;D
...ja to troche sie nawet boje...bo polroczne dzieci to juz zabkuja..a ja dziekuje bardzo za takie "pieszczoty"... ;D ::)
 
ja też się boję ale miejmy nadzieję że nie będzie aż tak źle w końcu tyle kobiet karmiło ząbkujące dzieci
to nam też musi się udać
 
Patrycja można już ? a co będziesz z nią robiła na basenie jak będziesz ją trzymała nie boisz się że się napije wody
 
kupie jakies sprzeta ;D ;D jak cos maja takiego w sklepach...no i na raczkach... a co do wody to bede uwazac...zreszta chyba czy sie napije jak bedzie miala 3 miesiace czy 5 to zadna roznica...???
 
no niby tak ale jak ma 5 mies to już jest sztywna i tak się nie wygina więc łatwiej zapanować ja też bym chciała jak najwcześniej iść ale narazie się boje
jak wrócisz to napisz jak było może to mnie przekona powodzenia miłej zabawy
 
Beata to nie takie latwe...najpierw trzeba se kupic jakis stroj dla "wieloryba" co zakryje co nieco...rzecz jasna jednoczesciowy...zeby nie bylo widac rozstepow na brzuchu :mad: ;D :mad: ;D
 
Patrycjo- ja byłam w solarium- super poprawia humorek- pełen relaks:)- bo 22 z Klaudysią byliśmy na weselu:)..oj wybawiliśmy się:)!
 
reklama
Do góry