reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jemy, pijemy, gotujemy :)

Mieso i wedliny mnie odrzucaja (nigdy nie przepadalam)
Jem glownie owoce i warzywa, pije wode i sok jablkowy. Mam koszmarna ochote na borowki i... zelki haribo.
I na piczone ziemniaczki :)
 
reklama
podam Wam przepis na łatwy i szybki przepis i pyszny jak ktoś lubi takie jedzenie. Ja miałam ostatnio strasznego zachcioła :)
ziemniaki w talarki, kiełbasa w talarki, cebula w krążki i np czerwonej papryki trochę, zombek lub dwa czosnku. Do oleju dodaje sol, pieprz i paprykę ostrą i w tym maczam ziemniaki. Następnie w worku do pieczenia układam warstwami trochę ziemniaków, na to kiełbaska, cebulka, papryka, czosnek i kolejna warstwa. Kiełbaska zawsze na górze bo z niej wytapia się tłuszczyk i zalewa ziemniaczki. Wszytsko jeszcze solę porządnie, pieprze, zamykam worek i na 190 stopni na godzinkę do piekarnika. Mniaaaaammmmmm. Nie ma zmywania garów ani stania i pilnowania. Obiadek robi się sam :) można dać też boczek i różne inne dodatki, ale to jak kto lubi. Ja wolę taką w miarę chudą kiełbaskę żeby za tłuste nie było.
 
Ja dziś wygrałam :) Przed ciążą odżywiałam się naprawdę zdrowo, a teraz na razie masakrycznie, byleby coś zjeść. Nic zdrowego mi nie podchodzi. No i dziś np wylądowałam w Mc Donald's i tak wyszłam z frytkami z jednej ręce i lodem w drugiej :) Jadłam na zmianę trochę tego, trochę tego :)
 
Najszybsze i pyszne poza tym na czasie to jogurtowe np ze śliwkami albo tarta z wisniami i bęzą moje ulubione. U mnie dziś chłodzi się sernik na ximkonz malinami i borówkami. Przepisy zawsze biorę z neta [emoji4]polecam tę że strony durszlak.pl

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Do góry