reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ma się urodzić, a co się rzeczywiście urodzi:)

Caly ten czas czulismy,ze bedziemy mieli synka.Tydzien temu mialam USG,wiec pytam,co tam widac? Lekarz zapytal mnie co ja mysle,wiec bez wachania mowie,ze czuje ze to chlopak" a no to bedzie pani miala coreczke"dwa razy sprawdzal :laugh:
 
reklama
A moje przeczucia póki co sie sprawdzają myślałam o dziewczynce i ponoć jest córcia
ale bedzie jak za miesiac okarze się że to synuś ;D
 
Puma- chłopczyk
Czechow-dziewczynka
Kasia178-dziewczynka
Karolla-dziewczynka
Tatoonie-dziewczynka
Magialenna-dziewczynka
Mija-chłopczyk
 
Ja myślałam że będzie dziewczynka nawet byłam pewna a tu niespodzianka :laugh:
Jeśli chodi o zabobony to wszyscy mi wróżyli chłopaka po ładnie wyglądam a chłopcy mamą podobno dodają urody, ja zrzucałam to na to że przestałam palić 25-30 papierochów dziennie
 
od dzsiaj do listy proszę dołączyć do listy mojego prawie 600gramowego synka :laugh:
 
Świetnie Bata :)
Puma- chłopczyk
Czechow-dziewczynka
Kasia178-dziewczynka
Karolla-dziewczynka
Tatoonie-dziewczynka
Magialenna-dziewczynka
Mija-chłopczyk
Bata-chłopczyk
 
DZIEWCZYNY!!! a my znow jestesmy w pukcie wyjscia!!! Dwa tygodnie temu w szpitalu mialam robione USG i zapowiadalo sie na dziewczynke,dzisiaj inny lekarz zapowiedzial synka. I CO TU MYSLEC? ;D
 
Hi hi ja też sie boję podobnej sytuacji bo mi też powiedziano że ma byc córcia a moze przy kolejnej wizycie 23.09
dowiem sie że to jednak chłopak ale bedzie moja ciąża jest wcześniejsza od Twojej wiec wszystko jest możliwe!
Czasami jakość sprzetu do USG jest ważna bo im lepszy tym dokładniejszy albo wczesniej chłopiec nie pokazał
co ma miedzy nóżkami i dopiero teraz wyszło co ma być!!
 
reklama
Puma- chłopczyk
Czechow-dziewczynka
Kasia178-dziewczynka
Karolla-dziewczynka
Tatoonie-dziewczynka
Magialenna-dziewczynka/chłopiec ;D
Mija-chłopczyk
Bata-chłopczyk
Bunia-dziewczynka
 
Do góry