reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

reklama

Co mi może być? Problemy hormonalne?

Dołączył(a)
11 Wrzesień 2025
Postów
3
Ponad 3 tygodnie temu uprawiałam seks z chłopakiem bez prezerwatywy. Po tym stosunku miałam okres ale krótki. Trwał 4 dni. Zawsze trwał 6/7 dni. Teraz jestem 5 dni po okresie i odczuwam tkliwość piersi. Cera mi się pogorszyła. Może to problemy hormonalne?
 
reklama
Do góry