reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na kolkę

SAB SIMPLEX ORYGINALNY NIEMIECKI, NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA wspaniałych kropelek na kolkę firmy Pfizer (producent viagry). 35zł
Sprzedawane przeze mnie kropelki nie są GENERYKIEM! Sprzedaje ORYGINALNE zakupiony w aptece. Kropelki został sprawdzone na moim synku i działają rewelacyjnie!!!.
data ważności 2013 r.
tel. 781805411
agnieszka69690@buziaczek.pl

Kropelki wysyłam natychmiast:
ZA POBRANIEM 35,00 zł + 15,00 zł koszt pakowania oraz wysyłki
PO WPŁACIE NA KONTO 35,00 zł + 7,00 zł koszt pakowania oraz wysyłki
ZA GRANICĘ 35,00 zł + 20,00 zł koszt pakowania oraz wysyłki
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO W POZNANIU
Za przesyłkę płacisz tylko jeden raz niezależnie od ilości zamówionych sztuk.

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY

Pozdrawiam i życzę tak dobrze przespanych nocy jak moje od czasu stosowania Sab Simplex
smile.gif

OD 8-23 pon-niedzieli można dzwonić​
 
reklama
Mam do sprzedania! ORYGINALNE NIEMIECKIE! kropelki na kolki i wzdecia dla niemowlaków SAB SIMPLEX ORYGINALNE NIEMIECKIE, NAJTANIEJ . Sprzedaje ORYGINALNE zakupione w aptece. Kropelki zostaly sprawdzone na moim synku i dzialaja rewelacyjnie! To nie jest czeska lub francuska podróba ze slonikiem . Nie oszczedzaj na dziecku . Cena 49 zl za sztuke ( 30 ml ) + koszty przesylki ( paczka priorytetowa pobraniowa 14 zl ) . Przy wiekszych ilosciach Legnica i okolice dowóz gratis .Dozowanie O ile lekarz nie zaleci inaczej, prosze stosowac sie do tych instrukcji, w przeciwnym razie lek moze nie dzialac wlasciwie!Niemowleta: do kazdej butelki (chodzi o butelke z mlekiem itp.) dodawac 15 kropli.Sab simplex miesza sie bezproblemowo z innymi plynami, np. z mlekiem. U niemowlat karmionych piersia mozna zaaplikowac za pomoca malej lyzeczki bezposrednio przed karmieniem. tel 784-097-126 ( dolaczam tlumaczenie ulotki w j. polskim ) LEGNICA:-)
 
Sprzedaję oryginalne ( niemieckie ) krople na kolki dla niemowląt SAB SIMPLEX firmy Pfizer Berlin Gmbh . Krople SAB SIMPLEX osobiście kupuję w aptece w Niemczech . Jest to produkt sprawdzony , pełnowartościowy , skuteczny w 100 % . To nie są czeskie krople ze słonikiem . Cena za buteleczkę ( 30 ml ) to tylko 39 zł , do ceny proszę doliczyć 15 zł za przesyłkę priorytetową za pobraniem . Do każdej przesyłki przesyłki dołączam w języku polskim tłumaczenie ulotki .
Dawkowanie : do każdej butelki ( chodzi o butelkę z mlekiem , sokiem itp. ) dodać 15 kropli SAB SIMPLEX lub podawać na łyżeczce 15 kropli SAB SIMPLEX .
SAB SIMPLEX jest przeciwpieniącym preparatem zapewniającym rozkład piany, która blokuje wchłanianie gazów w żołądku i jelitach. W ten o to sposób umożliwia odejście gazów w naturalny sposób lub ich wchłanianie poprzez ścianę jelita.
telefon 668-089-781 . LEGNICA
 
Witam,
Jesli krople są niezbedne to ok, ja sama jednak zaczełabym od bardziej naturalnych sposobow np. masaż - nie jest trudny do wykonania, jedanak najwazniejszą sprawą jest to, o czym wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że nie wolno wykonywać go podczas napadów kolkowych najczęściej pojawiających sie wieczorem, ale wtedy kiedy dziecko jest spokojne, rozluźnione, wyspane i niegłodne (nie może być zaraz po posiłku!).
Przy masażu mozna wspomóc sie także olejkiem, który umozliwi właściwy poślizg Tylko nie johnson's (podobno uczula wszystkich prędzej, czy późnej-wiadomość ze szkoły rodzenia) Polecam weledy naturalny kosmetyk - ekologiczny Weleda Baby olejek do masażu na kolki
 
Mam do sprzedania niemieckie kropelki Sab simplex. Zainteresowanych prosze o kontakt karolciajez@poczta.onet.pl Kropelki używała moja córcia, szybko kolki przeszły. Data ważności kropelek do 2013 roku, kupiłam za dużo sztuk i teraz mi zostały.Kupowałam w niemieckiej aptece.
 
Oferujemy oryginalne, niemieckie krople na kolki i wzdęcia Sab Simplex. Krople posiadają długi termin ważności, dostępne są od ręki.
Mamom zmagającym się z trudnościami jakie występują przy ząbkowaniu dziecka, oferujemy żel Baby Orajel, który skutecznie łagodzi dolegliwości z tem związane.
Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można złożyć zamówienie:
www.sabsimplex.pl

Pozdrawiam
 
reklama
Czy ktoś mi wytłumaczy ten fenomen sab simplexu ??? :szok: dlaczego sprowadzacie go aż zniemiec czy bóg wie skąd skoro to po prostu simeticon ? czyli Espumisan, esputicon, infacol, bobotic ?? wszystkie działają tak samo likwidują napięcie powierzchniowe ułatwiając odgazowanie :| jedno i to samo różniące się tylko mocą :tak:przy czym Bobotic różni się naprawdę niewielką ilością cena ok 20 zł, a w razie W dawkę można powtórzyć, ja dodawałam do każdej porcji mleka w najgorszym okresie espumisan i też pomagał, a nie było nic lepszego jak ciepłe kąpiele :-) Więc cóż to za rewelacja skoro jest dostępny u nas od lat:| :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry