reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na kolkę

Mojej córeczce również pomógł infacol(cena ok 19 zl), dawałam jej przed każdym karmieniem ok 3-4 kropelki(pol tej miarki takiej) bo tak lekarz kazał i pomogło;)
 
reklama
Ja ma do sprzedania sab simplex sprowadzony z NIemiec miesiąc temu, data ważności 09.2013, nowy. Mój synuś już nie potrzebuje :)
 
Ja uległam fenomenowi sab simplex - zużyliśmy 2 op i nie powiem, pomagał. Może nie do końca, ale na pewno zminimalizował problemy. Jak się skończył, sprawdziłam, ile jest w nim simetikonu, poszukałam wśród preparatów dostępnych na polskim rynku takiego o zbliżonej zawartości i kupiłam - Bobotic. Jak podawałam tak jak zalecane w ulotce, było trochę gorzej. Ale zaczęłam podawać jak sab i było ok :) zużyłam 1 op i przy drugim zaczęłam zmniejszać ilość podawanych porcji (nie kropelek), aż zeszliśmy do 0 i było ok :)
 
My spróbowaliśmy kropelek Bio Gaia. W połączeniu z masowaniem brzuszka i paroma zmianami w jedzeniu, pozbyliśmy się kolki :)
 
ja też stosowałam wodę koperkową, maluch po niej jest o wiele spokojniejszy i jak na razie z kolkami mamy spokój. Może waszym maluszkom też pomoże.
 
ja polecam o ile dzieć jest karmiony piersią, wcinanie przez mamę krakersów z kminkiem, kiełbaski kminkowej i wcinanie koperku w każdej postaci :-) u mnie u obydwóch pomaga, kolek niet
 
Mojej córce podawałam Bobotic przed karmieniem po 2-3 kropelki, choc nie powiem zeby całkowice sie sprawdził, dużo pomagała nagrzana pielucha albo szum okapu w kuchni:-)
 
reklama
Do góry