reklama

Co na obiad i kolacje

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez Katka, 10 Styczeń 2008.

1. Katka

Katka Użyszkodnik ;)

Zakladam nowy watek abysmy mogly sobie nawzajem podpwoedziec,gdy weny nam zabraknie,coz familii naszej zaserwowac.Ja mam z tym problem,gl. z kolacjami.

Ja dzis lajtowo,bo Hania jeszcze na diecie.
    obiad :
    rosolek + ziemniaczki,got.miesko z kurczaczka,sosik koperkowo - pietruszkowy i brokuly
    kolacja: ryz z jablkiem

2. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

U Nas dzisiaj

Obiad: zupa buraczkowa + ziemniaki z indykiem i ogórkiem kiszonym
    kolacja: kanapka z parówką

3. reklama
  4. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

fajny watek, bo ja mam problem z kolacjami dla malej. ona na slodko nie przepada, wiec caly czas tluczemy jajko, parowka, grznaki z serem itd. ile tak mozna???

5. iwona.c28

iwona.c28 Mama Natali i Kuby

świetny wątek - z chęcią skorzystam z waszych propozycji, bo u mnie w kółko kanapka z wędlinką, parówka lub serek danio:baffled:

6. Agnieszka18

Agnieszka18 Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Wątek rewelka!!!

U nas też w kółko to samo jajko na miękko, jajecznica i kanapeczki i paróweczki
    Ale mnie sie już nudzi a co dopiero maluszkom...

Mam pytanko - dajecie dzieciom drób?
    Bo ja jakoś mam opory....

7. iwona.c28

iwona.c28 Mama Natali i Kuby

Ja daję, ale tylko kurczaka.Ani indyka, ani innych temu podobnych sama nie lubię więc i dzieciom nie daję:sorry2:Ostatnio po wiadomościach o ptasiej grypie w PL bałam się trochę, ale przecież kurczaka dobrze myję później długo gotuję, więc chyba nic im nie będzie.

8. monika3

monika3 Mama Amelki i Filipka

Ja wczoraj na kolację zrobiłam Amelce coś nowego dla niej ;-)...omleta z ociupinką dźemu malinowego...efekt: zjadła :blink::-)

Z niecierpliwością czekam na propozycje bo już gdzieś pisałam że mam wrażenie że moje dziecko je w kółko to samo...

9. elisabeth

elisabeth Październik '06 i '09

U nas też ciągle to samo, tzn dla Kuby: jajko na miękko, jajecznica, twarożek wiejski, parówki (najlepsze danie dla Kubusia), czasami chleb z pasztetówką, ostatnio chciałm dac mu płatki kukurydziane z mlekiem, ale coś nie bardzo mu szło... spróbuję jeszcze raz...

A u nas dziś na obiad kotlety z piersi kurcza, surówka i ziemniaki, a Kuba krupniczek.

10. reklama
  11. monika3

monika3 Mama Amelki i Filipka

Elis...a to coś nowego ten kurcz :-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-):-D:-D:-D:-D:-D

A moja Amelka zjada koltety z kurczaka, tylko niedużo oczywiście i skubię jej takie malutki kawałeczki...

12. elisabeth

elisabeth Październik '06 i '09

No to mnie rozbawiłaś:-D:-D:-D:-D:-D oj... klawiatura szwankuje, no....

Poleć forum