reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Albo zmienić odkurzacz aby tak nie hałasował.
Moja Dominika bardzo lubi też odkurzacz.
Joaśka każda matka będzie chciała jak najlepiej dla swojego dziecka,aby sie uczyło.
Ale co my tu już piszemy o szkołach jak nasze dzieci nawet jeszcze nie zaczynają mówić normalnie.
 
reklama
Niestety nienawidzę zamiatać paneli i wole je odkurzać,przynajmniej nic w powietrzu nie lata.A dywan mamy jeden i to mały2m/3m,na powierzchni mieszkania76m/2
 
Ja tam w ogóle nie lubię sprzątać.
Dobrze, że kibelek chociaż będę miała posprzątany ;p
 
A mnie fryzjer rosnie! :-D:tak: Co jest najlepszym lekarstwem na każdy ból, upadek, nieszczęście? GRZEBIEŃ! Ale już dawno zawarliśmy umowę, że do buzi nie wkładamy. Olo poogląda i odklada, ale przy tym się uspokaja. Mogę przy nim sprzątnąć łazienkę, WC, poodkurzać i... ułożyć wlosy suszarką i szczotką, pod warunkiem, ze siedzi w wózku. Nawet nie musi mieć zabawki, gada, przygląda się co robię. Co do prania to nie ma jakiś ciągot. Ale łazienka jest terenem zawsze godnym odwiedzenia.
Drzwi to już sprzęt dobrze opanowany, podobnie otwieranie szafek. Tak się składa, że nie mamy mebli z szufladami, za to mój teść ma sporo szuflad na poziomie Olka dostępu. Podczas ostatniej wizyty wymaltretował je na maxa a teść tylko patrzył z przerażeniem jak wnuczek mu sprawdza wytrzymałośc prowadnic. :-D:-):cool2:
 
U nas najlepszy jest odkurzacz, a i sprzątaniem Oliwka nie pogardzi, najlepiej jak nic nie ma na stole czy innych meblach wszystko zrzuca - sprząta ;-)
 
a nasze dziecko jest bierne chociaz z ogromna ciekawoscia patrzy co ja robie - zaglada do wc gdy ja tam urzeduje na tronie :szok: , siedzi ze mna w lazience gdy biore prysznic:cool2: , maluje sie czy ukladam wlosy; odkurzacz jej nie przeszkadza, szafek i szuflad jeszcze nie otwiera ... ale pomaga mi rozwieszac pranie ... zawsze caly korytarz mam zawalony mokrymi rzeczami :laugh2:
 
vici - jeszcze możesz nauczyć Viktora zbierać paprochy z dywanu.
Jagoda nam tak robi. Chyba daje nam znać, że najwyższy czas wyciągnąć odkurzacz i posprzątać. A jak tego nie zrobimy, to sama wszystkie paprochy zbiera. Szkoda tylko, że wkłada do buzi ;p

Jagoda prania mi nie wiesza, ale za to zawsze po nas poprawia, chyba nie najlepiej wieszamy ;p A suszarka wygląda potem, jakby huragan przez nią przeleciał. Jak poprawię to pranie, to Jagoda po jakimś czasie i tak po mnie znowu poprawi. Musi być po jej myśli i koniec ;p
 
reklama
Do góry