reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co przygotować na roczek?

TakaSobieJa1987

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Luty 2019
Postów
50
Wczas się obudziłam w sobotę wyprawiam roczek syna, za Chiny ludowe nie wiem co przygotować.
:( będzie tylko najbliższa rodzina prócz tortu i sernika, nie mam innego pomysłu. Ktoś pomoże?
 
reklama
Rozwiązanie
Mm
Ja na roczek robiłam obiad, u mnie to były lasagne w kokilkach, tak żeby każdy miał już gotową swoją porcję, bez zbędnego babrania się z nakładaniem każdemu z osobna. Po obiedzie był tort i bezalkoholowe wino musujące na toast. Potem na stół wjechała deska serów i wędlin, do tego dwie sałatki, pieczywo. Były też muffiny sernikowe. No i jakieś tam soki i woda z cytryną i miętą w karafkach. Tyle ;) oczywiście kawa i herbata jak ktoś sobie życzył.
Mmmmm moglam nie czytac,tylko sobie apetytu narobilam na noc;)
Ja na roczek robiłam obiad, u mnie to były lasagne w kokilkach, tak żeby każdy miał już gotową swoją porcję, bez zbędnego babrania się z nakładaniem każdemu z osobna. Po obiedzie był tort i bezalkoholowe wino musujące na toast. Potem na stół wjechała deska serów i wędlin, do tego dwie sałatki, pieczywo. Były też muffiny sernikowe. No i jakieś tam soki i woda z cytryną i miętą w karafkach. Tyle ;) oczywiście kawa i herbata jak ktoś sobie życzył.
 
Ja na roczek robiłam obiad, u mnie to były lasagne w kokilkach, tak żeby każdy miał już gotową swoją porcję, bez zbędnego babrania się z nakładaniem każdemu z osobna. Po obiedzie był tort i bezalkoholowe wino musujące na toast. Potem na stół wjechała deska serów i wędlin, do tego dwie sałatki, pieczywo. Były też muffiny sernikowe. No i jakieś tam soki i woda z cytryną i miętą w karafkach. Tyle ;) oczywiście kawa i herbata jak ktoś sobie życzył.
Super :) na pewno skorzystam z tej propozycji :)
 
Mm
Ja na roczek robiłam obiad, u mnie to były lasagne w kokilkach, tak żeby każdy miał już gotową swoją porcję, bez zbędnego babrania się z nakładaniem każdemu z osobna. Po obiedzie był tort i bezalkoholowe wino musujące na toast. Potem na stół wjechała deska serów i wędlin, do tego dwie sałatki, pieczywo. Były też muffiny sernikowe. No i jakieś tam soki i woda z cytryną i miętą w karafkach. Tyle ;) oczywiście kawa i herbata jak ktoś sobie życzył.
Mmmmm moglam nie czytac,tylko sobie apetytu narobilam na noc;)
 
Rozwiązanie
Do góry