reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co raz bliżej... czyli wszystko o porodzie.

U mnie taxi odpada. Ponad 20 km mam do samego miasta to gdybym miała za taksówke zapłacić to ojojoj nieźle by to kosztowało.

Ewa ja na Polną się zdecydowałam. Kilka razy tam byłam i znam otoczenie i procedury więc będę się tam czuła pewniej.

Kiedyś pytałam się Was o czop śluzowy. Dzisiaj zaczął mi chyba odchodzić. Taki gęsty galaretowaty, bezbarwny śluz. Nie są to na pewno zwykłe upławy, było tego za dużo ale i za razem mało jak na czop więc podejrzewam, że odchodzi po kawałeczku. I przypomniało mi się, że poprzednio na dość krótko przed porodem też miałam coś takiego. Zupełnie o tym zapomniałam. Wspomnienie wróciło do mnie w toalecie ;p.
 
reklama
u mnie też jest ponad 20km, ale jakbym nie miała wyjścia to trudno musiałabym zapłacić i 100zł za taxi, bo w domu nie chciałabym urodzić
 
jagmar
pewnie czop, ale ja to sama nie wiem bo mnie jeszcze nic nie wylazło tamtędy:p

a powiedzcier tak- reasumując- czy przed porodem stosujecie te jakieś czopki gliocerynowe czy coś? żeby potem kleksa nie było? bo powiem wam że to chyba z całego porodu najbardziej mnie nurtować zaczęło ostatnio...
 
Kiedyś pytałam się Was o czop śluzowy. Dzisiaj zaczął mi chyba odchodzić. Taki gęsty galaretowaty, bezbarwny śluz. Nie są to na pewno zwykłe upławy, było tego za dużo ale i za razem mało jak na czop więc podejrzewam, że odchodzi po kawałeczku. I przypomniało mi się, że poprzednio na dość krótko przed porodem też miałam coś takiego. Zupełnie o tym zapomniałam. Wspomnienie wróciło do mnie w toalecie ;p.

ooo czyli juz blisko :)
fajnie , ze cos sie rusza tez bym chciala jakis znak hehe

u mnie za 20kl taxi 50 zł bo już zrobiłam rozeznanie:p

tylko ?? !! niezle :)

jagmar
pewnie czop, ale ja to sama nie wiem bo mnie jeszcze nic nie wylazło tamtędy:p

a powiedzcier tak- reasumując- czy przed porodem stosujecie te jakieś czopki gliocerynowe czy coś? żeby potem kleksa nie było? bo powiem wam że to chyba z całego porodu najbardziej mnie nurtować zaczęło ostatnio...

ja juz kupilam jakies ustrojstwo za rada poloznej :)
jak zdarze to napewno zrobie wole sie czuc bardziej komfortowo na porodowce i nie walnac kloca przy moim hehe
 
ja też chcę kupić Enemę tak jak większość z was liczę na to, że zdążę zrobić :)
a tak w ogóle to chyba będę musiała nawet przymusowo taxi wziąć do porodu, bo dziś nam znowu padł samochód i pewnie znowu na naprawę zejdzie pół miesiąca :/ czemu się tak wszystko pieprzy przed porodem :-(
 
reklama
A ja sie zaopatrzyłam w Eneme:) Może jak zacznie sie od skurczy a nie odejścia wód to zdaże sobie zrobić :)
dziękówa za radę
Ewa - czopek to Cię nie przeczyści :no: ja też muszę podejść do apteki po Eneme :-)
no nie wiem coś tam słyszałam że czopek tez może pomóc...

kasiadz
no niby robią ale jak akcja sie potoczy za szybko to nie zdążą i co wtedy:p?

a to eneme to ile wcxześniej trzeba zażyć aby skutecznie podziałalo?
 
Do góry