reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Dziewuszki i ja dzis po wizycie. Mateuszek jak narazie nigdzie się nie wybiera, a wazy juz 3600g.. masakra :( juz czuje w kościach ze to będzie ciezszy porod niz z Maksiem.. Maks urodzil sie 3670g w 39tc2d a Mateuszek juz praktycznie tyle ma a jestem w 36tc5d.. za tydzien znow wizyta, jak dalej nic sie nie będzie dzialo to chyba bedziemy wywolywac porod bo ja cc bardzo nie chce... z dwoja zlego wole wywolywany porod :( masakra...

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewuszki i ja dzis po wizycie. Mateuszek jak narazie nigdzie się nie wybiera, a wazy juz 3600g.. masakra :( juz czuje w kościach ze to będzie ciezszy porod niz z Maksiem.. Maks urodzil sie 3670g w 39tc2d a Mateuszek juz praktycznie tyle ma a jestem w 36tc5d.. za tydzien znow wizyta, jak dalej nic sie nie będzie dzialo to chyba bedziemy wywolywac porod bo ja cc bardzo nie chce... z dwoja zlego wole wywolywany porod :( masakra...

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
no będzie kawał chłopa do noszenia ;)
 
Truskawka super, że tak sobie dobrze radzisz, dzielna jesteś dziewczyna :) Cieszę się i myślę ze Twoje słowa będą pociechą nie tylko dla mnie, ale też dla innych dziewczyn które po raz pierwszy będą miały cc i obawiają się czy szybko wrócą do kondycji.

500 g różnicy między wagą szacowaną na USG a faktyczną po urodzeniu? Kurczę to duża ta różnica...
 
500 g różnicy między wagą szacowaną na USG a faktyczną po urodzeniu? Kurczę to duża ta różnica...
Moja koleżanka też miała nieco ponad pół kilo różnicy. Z tego powodu zrobili jej cc, bo za duże dziecko niby było, a okazało się, że spokojnie mogła sn rodzić...
 
reklama
Do góry