reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to mogło byc za krwawienie ?

Suzie_suzanna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2019
Postów
240
Hej dziewczyny... ja już nie wiem co myśleć. Jeszcze pare dni temu byłam pewna ze to moje urojenia, ze jestem w ciąży i może dalej tak jest ale... w zeszły piątek kochałam się z moim mężem bez zabezpieczenia. Wychodziło ze to moje dni płodne, jakieś 2 lub 3 dni przed owulacja. Dwa dni później lekko plamilam przez pare dni, myślałam ze to właśnie plamienie owulacyjne. Czułam kłucie w jajniku a ostatnio odczuwam bóle jak na okres tyle ze do okresu jeszcze około 10-11 dni . Dzisiaj mija dokładnie tydzien od naszego stosunku i znów lekko plamie, tzn. Tylko przy podcieraniu widzę lekko różowa krew... stresuje się co ze mną jest nie tak... do tego co chwile chce mi się siku... może to tylko i wyłącznie zapalenie pęcherza ? Czy jest możliwe wtedy plamienie ? Do ginekologa idę dopiero w środę, do tego czasu się zamartwie. Miała któraś z was podobnie ?
 
reklama
Rozwiązanie
To może być jak pisze koleżanka , podrażnienie może też być jakaś infekcja , raczej plamienie okołoowulacyjne , 2 razy po kilku dniach wątpię , poczekaj cierpliwie do wizyty ,i wtedy się okaże
Równie dobrze mogło dojść do podrażnienia i stąd mogła pojawić się krew. Jeśli do kolejnego okresu masz 10-11dni, to obecnie może być plamienie okołoowulacyjne.
 
To może być jak pisze koleżanka , podrażnienie może też być jakaś infekcja , raczej plamienie okołoowulacyjne , 2 razy po kilku dniach wątpię , poczekaj cierpliwie do wizyty ,i wtedy się okaże
 
Rozwiązanie
Do góry