reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może być?

poczekaj kilka dni temp powinna wrócić do normy moja po gorączce zawsze ma niższą dzień, dwa a później jest ok poza tym 36,1nie jest złą temp.
 
reklama
Właśnie dzisiaj byłam u lekarza, po raz kolejny zleciła badanie krwi i moczu i okazało się, że moje dziecko nie miało trzydniówki tylko przez ząbkowanie, wyżynają mu 4 zęby na górze dlatego też może mieć podwyższoną jak i zaniżoną temperaturę. Lekarz stwierdził, że przez te moje ogrzewanie i panikę dziecko zostało przegrzane bo temp 36-37 to jest norma i że nie ma powodu do paniki, jestem wściekła sama na siebie :angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Oj no niestety nie da się wszystkiego przewidzieć, więc się nie martw :) My na początku również nie byliśmy pewni kiedy u nas ząbkowanie sie zaczęło, bo zaczął na początku wyżynać sie tylko jeden ząbek, ale później to już seryjnie szło, można tak powiedzieć :) Pamiętam tylko, żeby nie podawać mu żelów z lidokaina na ząbkowanie, tylko te o naturalnym składzie, bo nigdy nie wiadomo jak dziecko na to zareaguje
 
U nas również rozwijało się to stopniowo, więc dopiero po 2 ząbku zrozumieliśmy o co chodzi, gdy mała zaczęła wkładać wszystko do buźki, no ale wtedy zaczęła się jej i nasza katorga :) Wiele czasu musieliśmy jej poświęcić, spaliśmy po 3-4 godziny no, ale jakoś trzeba było jej ulżyć. Poczytałam trochę o środkach na ząbkowanie i przestraszyłam sie tej lidokainy i postanowiłam, że jednak wybiorę te o naturalnym składzie i wolna od tej substancji Camilie.
 
Do góry