reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to oznacza?

Xmyg

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2019
Postów
18
Witam
Dzisiaj rano robiłam dwa testy ciążowe i na obu wyszły mi blade kreski, są one widoczne gołym okiem i pojawiły się po 2-3 min. Oczywiście od razu udałam się na badanie Beta hcg z krwi i przed chwilą odebrałam wynik 4mlU/ml. Czy to wczesna ciąża? Z góry dziękuję za pomoc
 
reklama
Powtórz betę po 48 godzinach, jeżeli jest ciąża, to będzie widoczny przyrost.
Witam
Dzisiaj rano robiłam dwa testy ciążowe i na obu wyszły mi blade kreski, są one widoczne gołym okiem i pojawiły się po 2-3 min. Oczywiście od razu udałam się na badanie Beta hcg z krwi i przed chwilą odebrałam wynik 4mlU/ml. Czy to wczesna ciąża? Z góry dziękuję za pomoc
 
Jestem 2 dni przed spodziewaną datą @.
Mój test wyglądał tak
 

Załączniki

  • IMG_20190701_161258.jpg
    IMG_20190701_161258.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 465
Jeden test to Pink a drugi ten typowo rossmannowski facelle czy jakoś tak ;)
Zdjęcie tego drugiego mogę dopiero wstawić jak będę w domu, ponieważ nie mam go przy sobie. Na obydwu z nich widać właśnie taką bladą kreseczkę
 
reklama
Jeden test to Pink a drugi ten typowo rossmannowski facelle czy jakoś tak ;)
Zdjęcie tego drugiego mogę dopiero wstawić jak będę w domu, ponieważ nie mam go przy sobie. Na obydwu z nich widać właśnie taką bladą kreseczkę
Słyszałam gdzies, ze ten facelle daje czasem zły wynik (tak na przyszłość mowie), a pink sama miałam i jest ok. Poza tym dwa testy pozytywne hmmm dziwne :oops: . Oczywiście trzymam kciuki, zeby hcg wzrosło jeśli pragniesz dzidziusia:)
 
reklama
Bardzo bym chciała być w tej ciąży :) i powtórzę betę za kilka dni. Gdy zobaczyłam te dwie kreski to sądziłam że beta da jakiś jednoznaczny wynik ale teraz tak myślę (a właściwie mam nadzieję), że to jest prawdopodobnie wczesna ciąża i może dlatego tak wyszło. No cóż :D niemniej jednak beta do powtórzenia
 
Do góry