reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to oznacza?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Problem w tym, że nie wiem dokładnie kiedy mialam ostatni stosunek. Było ich kilka w grudniu. Ostatni był być może jakoś pod koniec grudnia albo i początek stycznia.
 
Tak wyglądał, jak rozebrałam była tamtą..
 

Załączniki

  • 698861de-2f5c-40ae-a4d1-18eb54d73075.jpg
    698861de-2f5c-40ae-a4d1-18eb54d73075.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 95
  • 809861e3-3a9f-4df0-aecc-da57414088eb.jpg
    809861e3-3a9f-4df0-aecc-da57414088eb.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Problem w tym, że nie wiem dokładnie kiedy mialam ostatni stosunek. Było ich kilka w grudniu. Ostatni był być może jakoś pod koniec grudnia albo i początek stycznia.
Boże dziewczyno ogarnij się. nawet jak było to na początku stycznia. To gdybyś zaszła, test byłby pozytywny po 14-16 daniach. Dobra nawet po 20 dopiero. Czyli na koniec stycznia. A mamy 23 luty! Przyjmij w końcu do wiadomości, że ciąży nie ma. I idź do specjalisty. A nawet do dwóch. Do ginekologa po porządną antykoncepcję i do psychologa na jakąś terapię. Bo twoje zachowania nie jest normalne.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry