reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Co widzą kobiety w czasie orgazmu?

M

marul

Gość
Piszą o tym na portalu o2.pl

Mały cytat:

Orgazm mężczyzny trwa zbyt krótko, by w tym czasie umysł wygenerował jakieś obrazy. Co innego kobieta. Ona przeżywa orgazm głębiej, mocniej, intensywniej. Kobiecy orgazm to zjawisko wielopłaszczyznowe. Obrazy pojawiające się wtedy w umyśle kobiety należą do jednych z bardziej intensywnych i godnych zapamiętania elementów kobiecego orgazmu. Często kobietom w czasie ekstazy ukazują się widoki zapamiętane z dzieciństwa lub przypominają się jakieś wyjątkowo przyjemne przeżycia z przeszłości. W wielu wypadkach jednak umysł podsuwa kobietom wizje zaskakujące, niemal narkotyczne - takie, które dla nich samych są zaskoczeniem.
Więcej TUTAJ

reklama

Antiope

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja nic takiego nie widzę, przynajmniej nie przypominam sobie :baffled:

akwamaryn

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Według mnie artykuł w necie był bardzo przerysowany, takie wizje to się ma ale po środkach odurzających a nie podczas seksu.
Nie wiem jak podczas szczytowania można cokolwiek widzieć czy sobie wyobrażać, mnie się wydaje, że tak się nie da.

madziulanatasza

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ha,ha ,widocznie to co przeżywamy to nie jest orgazm:-D:-D:-D:-D:-Dbo ja też niczego takiego nie mam:tak:

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry