reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co widzą kobiety w czasie orgazmu?

M

marul

Gość
Piszą o tym na portalu o2.pl

Mały cytat:

Orgazm mężczyzny trwa zbyt krótko, by w tym czasie umysł wygenerował jakieś obrazy. Co innego kobieta. Ona przeżywa orgazm głębiej, mocniej, intensywniej. Kobiecy orgazm to zjawisko wielopłaszczyznowe. Obrazy pojawiające się wtedy w umyśle kobiety należą do jednych z bardziej intensywnych i godnych zapamiętania elementów kobiecego orgazmu. Często kobietom w czasie ekstazy ukazują się widoki zapamiętane z dzieciństwa lub przypominają się jakieś wyjątkowo przyjemne przeżycia z przeszłości. W wielu wypadkach jednak umysł podsuwa kobietom wizje zaskakujące, niemal narkotyczne - takie, które dla nich samych są zaskoczeniem.

Więcej TUTAJ
 
reklama
Według mnie artykuł w necie był bardzo przerysowany, takie wizje to się ma ale po środkach odurzających a nie podczas seksu.
Nie wiem jak podczas szczytowania można cokolwiek widzieć czy sobie wyobrażać, mnie się wydaje, że tak się nie da.
 
reklama
Do góry