reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z dalekimi wyjazdami wakacyjnymi?

Monia79

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2005
Postów
113
Witam :) właśnie wróciłam od gina i chcę podzielić się z Wami informacją jaką usłyszałam od mojej lekarki, otóż planowaliśmy wyjazd z mężem w lipcu w góry (mieszkamy w Gdańsku) i zapytałam dzisiaj gina czy mogę, okazuje się że jest to za duży skok ciśnienia i powinnam sobie odpuścić, bo przy takich zmianach może zacząć się łożysko odklejać i wtedy o poronienie nie trudno. Powiedziała,że na Mazury,Kaszuby,Kujawy to jak najbardziej ale w góry zakazała. Może Wam się przyda ta informacja :) Pozdrowionka ;D
 
reklama
Myślę, że to prawda, że w górach jest duży skok ciśnienie ale pozostałe rejony Polski myślę że ok. Ja mieszkam w Warszawie a wybieram się na mazury i myślę, że gin nie powie mi o jakiś przeciwwskazaniach ;D ;D

Swoją drogą to ja bym mogła w górach mieszkać, doskonale się tam czuję ;D Morze jakoś usypiająco i męcząco dziąła na mnie :D
 
A my właśnie jedziemy nad morze. Już spakowani i zaraz wyjazd. ;D ;D ;D ;D ;D ;D Więc do usłyszenia za jakies dwa tygodnie. Trzymajcie się i nie fasoleczki rosną zdrowe. No i proszę duuuuuuuuużo odpoczywać
 
Karola7 szerokiej drogi i nie spal się za bardzo, wypoczywaj wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj ;D ;D ;D
 
Słuchajcie, mam świetne warunki do opalania się przed domem, świeża zieloniutka trawa, ptaszki śpiewają i nawet mąż mi basen 2x3m nadmuchał i wodą napełnił, żebym miała raj, ale mama mi powiedziała, że absolutnie powinnam słońca unikać, bo mi plamy na skórze zostaną...

Kurcze, co robić? Czy wy też unikacie słońca, ja jestem ciepłolubna i uwielbiam się wygrzewać, może wystarczy jeśli grube filtry na siebie nałożę i jednak można się w ciąży opalać?

Piszcie co wy na to :) Buziaki :)
 
Witam misia_q :) ja byłam na plaży dwa tygodnie temu, zleciały mi tam jakieś cztery godziny, troszkę leżałam, potem spacerowałam i używałam oczywiście kremu z filtrem 20. żadnych plamek nie zauważyłam. Acz kolwiek brzucho zasłaniałam koszulką, żeby uniknąć przegrzania. Gdzieś wyczytałam, że słońca unikać nie trzeba ale nie należy leżeć plackiem, spacery na słońcu jak najbardziej wskazane. No i oczywiście nie doprowadzać do przegrzania, bo tego nasze fasolki nie lubią. Jak tylko poczujesz że za ciepło to posiedź trochę w cieniu. To tyle z własnego postępowania, choć przyznam że nie rozmawiałam z lekarzem na ten temat więc nie są to rady że tak powiem profesjonalne :) Pozdrowionka ;D
 
misia q ja rowniez slyszalam ze jak najbardziej spacerki na sloneczku sa mile widziane i tak jak mowi Monia79 byle nie przegrzac ciala, jak rowniez uzywac kremow z wysokim filtrem :) ... ja codziennie wysiaduje sobie na balkoniku  i rowniez zadnych plam nie zauwazylam :) ... tak wiec milego opalania a przynajmniej spacerowania na sloneczku ;)
 
Mi położna powiedziała, żebym się nie opalała bo to szkodliwe. A ja uważam, że posiedzieć 20 minut na słonku wysmarowana filtrem to nie jest opalanie ;D Ale niestety wczoraj siedziałam wysmarowana filtrem i to nawet nie 20 minut i mi krochy powychodziły do zewnątrz a już miałam taką gładziutką buźkę ;D
 
reklama
Ale mi się udało w te wakację jadę i na mazury i nad morze i na działeczkę - hehe ale mi się pofarciło. A miałam siedzieć cały urlop w Warszawie a tu taka niespodzianka ;D ;D 6 sierpnia jedziemy na mazury później wracamy i 14-tego nad morze a później jeszcze na działeczkę :D :D Ale jestem szczęśliwa już sie nie mogę doczekać. ;D ;D
 
Do góry