reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co z działem eksperckim?

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Rozwiązania
0
Tak z ciekawości, widzę, że przygotowywany jest dział ekspercki, czy można by coś bliżej na ten temat? Kiedy rusza i jacy eksperci będą dostępni?Taki dział na pewno bardzo by się przydał, ja osobiście czekam z niecierpliwością.
pozdrawiam
nikita
 
reklama

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Rozwiązania
0
Przepraszam, że jestem namolna, ale nadal nie rozumiem, na czym polega dział ekspercki. Ucieszyłam się, że będzie coś takiego, ale widzę, że w dziale eksperckim nie ma żadnego eksperta, nie ma konkretnych działów tematycznych a wpisy forumowiczów kwalifikują się do zupełnie innych działów, które już istnieją. Jaki w takim razie ma sens dział ekspercki w aktualnym wydaniu?
pozdrawiam
nikita
 

MamaAntosia

Antosiowo-Alutkowa :)
Dołączył(a)
23 Marzec 2007
Postów
5 988
Miasto
lubelskie
Rozwiązania
0
Podpisuję się pod pytaniem...... też nie kumam o co chodzi:sorry2:
 
Do góry