reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z seksikiem???

jagola

Mamy lipcowe'08
Dołączył(a)
2 Listopad 2007
Postów
55
Miasto
Sosnowiec
No własnie pomyslalam ze moze porozmawiac o tym .
Ja jestem w zagrozonej ciazy od 5-go tyg.gdy wyladowalam w szitalu nic z tego, bo ja sie boje a i mąż również.
Wiec nawet calowanie wywoluje u nas drgawki....tak doceniajcie jak jestescie zdrowe dziewczyny ....
My czasami staramy sie szybko usnac by nie zdazyc nabrac ochoty....
Słuchajcie kochaliśmy sie raz tydzien temu i seks z moim mężem zawsze był super ale to co dzialo sie miedzy nami poprostu ,magia taka delikatna.
Jak jest u Was?????
 
reklama
Jak na razie mam jakąś dziwną niechęć i nie tylko do seksu ale i do narzeczonego :confused: jest to silniejsze ode mnie normalnie i nawet buzi normalnie nie mogę mu dać tylko szybki cmok w policzek i zmieniam temat bo jakoś mi się niedobrze robi :baffled: ale mam nadzieje, że to mi nie w końcu bo przecież to nie jest normalne... :szok:
 
Wiesz ja jak czytalam to raczej tak jest ozieblosc a moze bardziej brak ochoty u kobiet w ciazy w I trym.jest bardzo silny, pozniej wtecz odwrotnie to ze mna jest cos chyba raczej nie tak bo jestem odwrotna od opini w ksiazkach ja od szpitala czyli 5 tyg. jestem zakochana ponownie i moglabym sie kochac i kochac :-)a tu nie moge bo skurcze macicy nie wskazane a na sama mysl mam skurcze:-)czasami musze sie napic wody albo poprostu odpoczac nieźle mi sie porobiło co?
Tylko ze u nas zawsze seks byl czesto i od 8 lat jak jestesmy razem jest coraz lepiej....
Czasami nie potrafimy rozmawiac ze soba bo zaraz sie szarpiemy.....a seks.....co innego zawsze wychodzi:szok:
 
ja tez odczuwam raczej niechec,chyba spowodowane jest to lekiem ze cos sie moze stac dziecki,tak samo jak mam niechec do alkoholu i papierosow,ale wynagrodze to mezowi w drugim trymestrze ,po usg:)
 
Do papierosów mam tak samo! A przed ciążą paliłam i to nie mało... a od początku ciąży mnie odrzuciło i jak ręką odjął... widać maluch też o mamusie dba :-p
 
J a także paliłam przed ciążą teraz wogóle mnie nie ciagnie do papierosow , nigdy nie moglam rzucic poprostu lubilam to.
Teraz dbam o maluszka.
już nie drażni mnie bałagan jak mam siłe to posprzatam ale wszystko w zwolnionym tempie bez wariacji a kiedyś....szaleństwo
 
U nas też raczej oziębłość co nie zadowala mojego narzeczonego , tak naprawdę to mi go szkoda bo On tak próbuje mnie podchodzić a ja twardo nie i koniec. Natomiast takie napady miłości i potrzebę czułości mam mniej więcej co 2 tygodnie. Biedaczek, bo czasami mnie wzdryga na samą myśl o przytuleniu czy pocałunku,ale na szczęście to powoli mija :-)
 
a u mnie wreszcie sie odmienilo i seks jest znowu cudowny lub nawet lepszy niz wczesniej! ale na poczatku ciazy nawet nie mialam ochoty o nim myslec...
 
Ja jakoś nie mam ochoty,chociaż wcześniej też miałam ją marną,ale to była wina tabletek,słyszałam że po dianie zawsze tak jest.Szkoda mi mojego męże bo on jest taki kochany i czuły.
 
reklama
U nas przez pierwsze 2 m-ce masakra maz chciał niby cos zaczynalismy ale chwila moment dopadaly mnie mdlosci i przerywałam bo leciałam do kibelka.
poza tym moja ciaza jest zagrozona jestem cały czas na kaprogescie i niewiele mi wolno ale maz jak to maz nie moze sie opanowac odkad moje piersi powiekszyły dwukrotnie rozmiar nie jestem w stanie sie opedzic.Ale jest czule delikatnie i cudownie...... i juz wcale nie mam ochoty mu odmawiac raczej przagne aby nacieszył sie teraz tym co mu sie tak podoba bo w 8-m-cu i dalej bedzie to absolutnie wykluczone no i nastepne 2m-ce po a jak bedzie karmionko to nie sadze aby bawił sie piersiami z których mleko kapiewiec nech to robi teraz....:-D
 
Do góry