reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

co z seksikiem???

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Rozwiązania
0
:-) no tak piersi to zdecydowany HIT, ja mam wrażenie że urosły ze 3 razy:tak::tak::tak:. U nas wróciło wszystko do normy a nawet jest jeszcze lepiej:-D

reklama

dorka28

Mama Seby i Misi
Miasto
Tczew
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny. Ostatnio nie mialam czesu zeby tu zagladac.:-( Moj maz wyjechal 3tyg temu. Wtedy jeszcze mialam niechec do seksu. W czwartek wraca i nie moge sie juz doczekac.:-) Zobaczymy;-)

jagola

Mamy lipcowe'08
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
No to zazdroszcze my mamy zakazku a seks był dla nas bardzo ważny rozładowywał i rozśmieszał:)

liwus

Mama Rozalki i Adasia :)
Miasto
-=OLSZTYN=-
Rozwiązania
0
U nas też powoli wszystko wraca do normy chociaż przez pierwsze 3 miesiące warczałam jak mogłam na niego. Teraz samopoczucie lepsze i znaleźliśmy dla siebie odpowiednią pozycję.. więc myślę że samiec w tej ciąży nie będzie odosobniony :-)

kociata

Mamy lipcowe'08
Miasto
Lublin/Warszawa/Stuttgart/Calgary
Rozwiązania
0
To dziewczyny w gore biusty, bo nadchodzi dzien.... :-D dzien... kiedy zacznie z nich wyplywac pierwszy prototyp mleczka... i to moze rozpraszac, niestety. Z doswiadczenia wiem, ze moze leciec i to sporo. U mnie juz kropelki sie pojawiaja. Staram sie nie zauwazac, ale to troche krepujace. Mezowi to nie przeszkadza, ale wole by byl delikatny.

Ewa-Krystyna

Mamy lipcowe'08 30-tki , przyszłe mamusie
Miasto
Toronto
Rozwiązania
0
hej,ja wlasnie ostatnio sie zastanawialam jak to jest z pieszczeniem brodawek... czy mozemy korzystac z tej przyjemnosci czy raczej powinnismy zapszestac i kiedy? wiem,ze pod koniec ciazy jest to jeden ze sposobow na przyspieszenie porodu,ale od kiedy jest?

Jotemka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ewa-Krystyna, mi jakos masowanie brodawek nie przyspieszylo porodu... Nawet w czie porodu nie nasilalo skurczy...
A jesli chodzi o seksik.... To.... Hmm.... nie ma lepszego niz w ciazy....W kazdym razie u nas :)

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
u mnie piersi troszke wieksze,ale bron boze dotykac :no:
ja raczej jestem zmeczona i kurcze kiepsko u mnie z ochota :nerd: szkoda

reklama

kociata

Mamy lipcowe'08
Miasto
Lublin/Warszawa/Stuttgart/Calgary
Rozwiązania
0
Babeczki, szukalam czegos na temat stymulacji brodawek w ciazy i zagrozen. Bezposrednio na ten temat jeszcze nic nie znalazlam, ale jak wiadomo, ta stymulacja moze wywolac skurcze macicy. Gdzies wyczytalam, ze 6 tygodni przed terminem powinno sie zaprzestac stosunkow plciowych, bo po tym okresie seks może doprowadzić do powstania zakażenia lub przyspieszyć akcję porodową. Przypuszczam, ze z intensywnym pieszczeniem brodawek jest podobnie - nie przed terminem (dla bezpieczenstwa z 6 tyg.).
W poprzedniej ciazy u nas juz chyba nawet i wczesniej możliwe było tylko dotykanie piersi, a to dlatego, ze były bardzo wrażliwe i bolace.

Hmmm, tym razem bedziemy bardziej uwazac na ten zakaz 6 tygodniowy, bo ostatnim razem zaszalelismy 2 tyg. przed terminem :zawstydzona/y:, a to dlatego, ze w pewnym poradniku ktory wtedy czytalam stalo jak byk, ze wlasciwie to mozna az do terminu, jesli ciaza przebiega prawidlowo. No i to mnie zmylilo, bo po pelnym stosunku zaczely sie 4 dniowe skurcze :wściekła/y: zakonczone porodem.
„Seks tuż przed datą porodu.
Może sprowokować początek porodu. Męskie nasienie w kontakcie z szyjką macicy powoduje jej "dojrzewanie" i rozwieranie poprzez wzniecenie czynności skurczowej ciężarnej macicy. Dzieje się tak ze względu na obecność w spermie substancji o nazwie prostaglandyna. Jednak nie należy się obawiać zbyt wcześnie - na takie ilości prostaglandyny jaka znajduje się w spermie mężczyzny, szyjka macicy staje się dopiero wrażliwa po 38-39 tygodniu prawidłowo rozwijającej się ciąży.

Badania wykazały również, że orgazm i występujące w czasie jego trwania skurcze macicy nie mogą spowodować poronienia lub porodu niewczesnego.
W ostatnich tygodniach ciąży może on wprawdzie wywołać tzw. skurcze Braxtona-Hicksa, trwające nawet do 30 minut. Mogą one przypominać skurcze porodowe, ale polegają jedynie na napinaniu się macicy i nie są w stanie rozpocząć akcji porodowej.” – z tym ostatnim się nie zgadzam :no:.

Do góry