reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2008' rozpoczęty przez post_ptaszyna, 29 Listopad 2008.

1. post_ptaszyna

post_ptaszyna mamy lipcowe'08 zakręcona

Niesmiało zaproponuję nowy wątek:-). Moje dziecię ząbków nie ma jeszcze ale jak się pojawią to pewnie będzie wiele pytań itp......i znowu samolubnie pomyślałam że szybciej znajdę potrzebne informacje. Co wy na to??????:-):-):-)
    Póki co wklejam fajne info. :-):-):-)

Załączniki:

2. pabla27

pabla27 Fanka BB :)

Post - fajna ściągawka!
    U nas standardowo jak u wszystkich dzieciaczków ślinienie i wszystko do buzi - zębów narazie brak. Nie zauważam też jednego z częstych objawów czyli marudzenia, więc chyba jeszcze trochę bezzębne będziemy:-)

3. reklama
  4. post_ptaszyna

post_ptaszyna mamy lipcowe'08 zakręcona

no tak, mys też jak babuleńka:-):-):-) bezzębna

5. renia77

renia77 Mamy lipcowe'08

ptaszyna fajny wątek
    pewnie niebawem się sypną ząbki naszym milusińskim i będzie o czym pisać
    u nas slinienie i gryzienie i marudzenie czasem

6. kicrym

kicrym Mamy lipcowe'08

u nas tez ząbków brak, ale śliny mnóstwo:-DMały bierze wszystko do buzi, ale raczej ejst spokojny także tez bedziemy jeszcze bezzebni:-D

7. nea3

nea3 Mama Gabrysi

u nas tez jeszcze bez zabkow, ale panuje zasada co do raczki to do buzi:-D

8. lemonnka

lemonnka Zaangażowana w BB

U nas jakby sie ząbek chciał przebic ale cos mu nie wychodzi :-D dzis pomacałam dolne dziąsełko i jakby cos tam było ale nie wiele widać, bo ten mój mały nerwusek nie da sobie dokładnie popatrzec... a poza tym to nie wiem czy to ma coś wspólnego z idącymi ząbkami ale od kilku dni zwiekszyła sie częstotliwość kupek i są trochę rzadszej konsystencji, ale nie powiedziałabym ze to jakas biegunka, poprostu kupki są luźniejsze. Czy któras z was tez tak miała??
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

9. pabla27

pabla27 Fanka BB :)

U mnie tak jest od ubiegłego tyg, nie jakoś znacząco, bo moja robi od dawna regularnie co trzy dni kupsko...a od zeszłego tyg zesło do co dwóch dni, a ostatnio zrobiła 2 dziennie:szok: i na drugi dzien znów....byłam w szoku bo juz z 4 mce nie było takiej sytuacji.....

10. reklama
  11. kicrym

kicrym Mamy lipcowe'08

u nas dobre wieści, pani dr powiedziała że ząbki idą:tak:a teraz juz gorsza wiadomość kiedy uda im sie przebić nie wiadomo:-D

12. survivor26

survivor26 Mamy lipcowe'08

To ja mam pytanie, nie o Florkę, tylko o jej siostrę cioteczną: dzis widziałam, że mała ma dolne dziąsło jakby zmacerowane: takie ostro rozmemłane i lekko pęknięte: czy to może być ząb, czy zbyt intensywne używanie gryzaka? U Florki zębów oczywiście brak , ale gryzak nonstop w użyciu, a jak nie gryzak to własna łapa po łokieć wsadzona w gardło...;-)

Poleć forum