reklama

co z seksikiem???

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2008' rozpoczęty przez jagola, 21 Grudzień 2007.

1. jagola

jagola Mamy lipcowe'08

No własnie pomyslalam ze moze porozmawiac o tym .
    Ja jestem w zagrozonej ciazy od 5-go tyg.gdy wyladowalam w szitalu nic z tego, bo ja sie boje a i mąż również.
    Wiec nawet calowanie wywoluje u nas drgawki....tak doceniajcie jak jestescie zdrowe dziewczyny ....
    My czasami staramy sie szybko usnac by nie zdazyc nabrac ochoty....
    Słuchajcie kochaliśmy sie raz tydzien temu i seks z moim mężem zawsze był super ale to co dzialo sie miedzy nami poprostu ,magia taka delikatna.
    Jak jest u Was?????

2. JuliaK

JuliaK Mamy lipcowe'08

Jak na razie mam jakąś dziwną niechęć i nie tylko do seksu ale i do narzeczonego :confused: jest to silniejsze ode mnie normalnie i nawet buzi normalnie nie mogę mu dać tylko szybki cmok w policzek i zmieniam temat bo jakoś mi się niedobrze robi :baffled: ale mam nadzieje, że to mi nie w końcu bo przecież to nie jest normalne... :szok:

3. reklama
  4. jagola

jagola Mamy lipcowe'08

Wiesz ja jak czytalam to raczej tak jest ozieblosc a moze bardziej brak ochoty u kobiet w ciazy w I trym.jest bardzo silny, pozniej wtecz odwrotnie to ze mna jest cos chyba raczej nie tak bo jestem odwrotna od opini w ksiazkach ja od szpitala czyli 5 tyg. jestem zakochana ponownie i moglabym sie kochac i kochac :-)a tu nie moge bo skurcze macicy nie wskazane a na sama mysl mam skurcze:-)czasami musze sie napic wody albo poprostu odpoczac nieźle mi sie porobiło co?
    Tylko ze u nas zawsze seks byl czesto i od 8 lat jak jestesmy razem jest coraz lepiej....
    Czasami nie potrafimy rozmawiac ze soba bo zaraz sie szarpiemy.....a seks.....co innego zawsze wychodzi:szok:

5. rudka

rudka Mama lipcowa '08

ja tez odczuwam raczej niechec,chyba spowodowane jest to lekiem ze cos sie moze stac dziecki,tak samo jak mam niechec do alkoholu i papierosow,ale wynagrodze to mezowi w drugim trymestrze ,po usg:)

6. JuliaK

JuliaK Mamy lipcowe'08

Do papierosów mam tak samo! A przed ciążą paliłam i to nie mało... a od początku ciąży mnie odrzuciło i jak ręką odjął... widać maluch też o mamusie dba :-p

7. jagola

jagola Mamy lipcowe'08

J a także paliłam przed ciążą teraz wogóle mnie nie ciagnie do papierosow , nigdy nie moglam rzucic poprostu lubilam to.
    Teraz dbam o maluszka.
    już nie drażni mnie bałagan jak mam siłe to posprzatam ale wszystko w zwolnionym tempie bez wariacji a kiedyś....szaleństwo

8. liwus

liwus Mama Rozalki i Adasia :)

U nas też raczej oziębłość co nie zadowala mojego narzeczonego , tak naprawdę to mi go szkoda bo On tak próbuje mnie podchodzić a ja twardo nie i koniec. Natomiast takie napady miłości i potrzebę czułości mam mniej więcej co 2 tygodnie. Biedaczek, bo czasami mnie wzdryga na samą myśl o przytuleniu czy pocałunku,ale na szczęście to powoli mija :-)

9. Ewa-Krystyna

Ewa-Krystyna Mamy lipcowe'08 30-tki , przyszłe mamusie

a u mnie wreszcie sie odmienilo i seks jest znowu cudowny lub nawet lepszy niz wczesniej! ale na poczatku ciazy nawet nie mialam ochoty o nim myslec...

10. reklama
  11. kamu

kamu Mamy lipcowe'08

Ja jakoś nie mam ochoty,chociaż wcześniej też miałam ją marną,ale to była wina tabletek,słyszałam że po dianie zawsze tak jest.Szkoda mi mojego męże bo on jest taki kochany i czuły.

12. heksa

heksa MAJOWA MAMA 06` Mamy lipcowe'08

U nas przez pierwsze 2 m-ce masakra maz chciał niby cos zaczynalismy ale chwila moment dopadaly mnie mdlosci i przerywałam bo leciałam do kibelka.
    poza tym moja ciaza jest zagrozona jestem cały czas na kaprogescie i niewiele mi wolno ale maz jak to maz nie moze sie opanowac odkad moje piersi powiekszyły dwukrotnie rozmiar nie jestem w stanie sie opedzic.Ale jest czule delikatnie i cudownie...... i juz wcale nie mam ochoty mu odmawiac raczej przagne aby nacieszył sie teraz tym co mu sie tak podoba bo w 8-m-cu i dalej bedzie to absolutnie wykluczone no i nastepne 2m-ce po a jak bedzie karmionko to nie sadze aby bawił sie piersiami z których mleko kapiewiec nech to robi teraz....:-D

Poleć forum