reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

synek (zeby nie zapeszac) jak zloto. co prawda codziennie jest walka. ja go chce karmic piersia, a on woli butelke. klucha sie robi ciezka i ciagle chce byc na raczkach.... o i wlasnie wrocil ze spacerku, zajze do was pozniej :)
 
reklama
Czesc dziewczyny:-),ale u nas sniegu jeszcze w nocy dosypalo,Karol od rana zagladal we wszystkie okna a jaki byl szalony jak wyszlismy na podworko normalnie do domu nie chcial wracac.
 
A u Nas sypie śnieg i wieje potwornie zimny wiatr. :baffled: Pozostaje Nam siedzenie w domu. :baffled:

Okazało się w ogóle,że G. miał skróconą szkołę i miał jeszcze 3h do pracy,więc przyszedł do Nas na obiadek. :-) Aż Zuzia wcinała,jak szalona! Już nie wiem,kiedy,miała tak dobry apetyt. :sorry2: :-D :-p
 
a mi dalej net chodzi tak jakby mu sie nie chcialo.

Oliwka zasnela,ale dosc pozno i wstala dopiero przed 17, teraz juz spi.
u nas tez wialo, i co chwile sypie snieg:)
 
reklama
Do góry