reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

moj mężu (drogowiec) znowu w barze przy domku:sorry2: ja juz czasami wydaje mi się ze nie mam siły na te ciągłe iprezki z byle powodu:baffled:...dzis niby "ostatnie z cyklu" z podwykonawcami---zawsze pozniej jestem w stresie---- najpierw budowa i rózne fazy budowy i ich zakończenie i oblewanie---pozniej stresy z odbiorem i drinie----pozniej odbiory i picie---pozniej poprawki i znowu okazje--- i jeszcze podziekowania od wykonawców i znowu------ czasami właśnie TEGO mam dosyc:baffled::sorry2:

nasze weselicho... 08 08 2009rok:szok::baffled:
szkoda ze nie 09.09.2009:-) ale gratuluję:tak:
Ale wiesz co w sumie jakbym im to rozdzieliła na dwa śniadanka to mogłoby to wypalić i pozbyłam się tej kaszki...
Pomyślę, pomyślę... Dzięki :-)
prosze, prosze- tak karmilam córcie i siorkę bom ja starsza siostr i jej matkowalam:tak:
boże a mój Kuba nie chce ani mleka ani kaszy :sorry2:
ostatnio mam wogóle przeboje z jego jedzeniem i nie wiem dlaczego ?
basia - przegłodzić!!!! a tak w ogóle to ja tez mam nerwa jak mam go karmic---tak bym chciala od tej falchy odejsc--- zrobilam dzis pyszniutkie jajeczko na miękko z maselkiem i solą i co feeeeeee i dawaj flache:sorry2:

dobra
czekam az m się pojawi
niecierpie go podchmielonego:sorry2:
 
reklama
oj HANA nie zazdroszcze :crazy:

a co do przegłodzenia to już 3 dzień idzie spać wypijając 200 ml herbaty i śpi do rana jak daję butelkę z mlekiem to wyrzuca a z piciem odrazu ciągnie
jutro gotuję rosół zobaczymy :dry:co on na to
 
oj HANA nie zazdroszcze :crazy:
i co...........................??? przyszedl pan się wynioslam do innego pokoju bo normalnie szarpie mi nerwa jek jest podchmielony---- mam robote do szkoly bo będę miec dyrke na lekcji a ten mi pieprzy jakies głupoty a ze nie bardzo chce mi sie uderzyc w jego rytm---ten zaraz swoim tonem do kłótni - a ze juz tyle się swojego czasu nasłuchalam wiec zabralam lapa i swoje szpargaly i u dziecka w pokoju robię:sorry2:
wiecie--------jakis taki strach paniczny mi pozostal po ostatnich przejsciach ze zaraz mam wizje jego słów ze ja taka, siaka i ze koniec i bla bla-------- normalnie nie wiem kiedy znowu jakiegos bezpieczenstwa sie nauczę:-( az mi się plakac chce:-(
 
i co...........................??? przyszedl pan się wynioslam do innego pokoju bo normalnie szarpie mi nerwa jek jest podchmielony---- mam robote do szkoly bo będę miec dyrke na lekcji a ten mi pieprzy jakies głupoty a ze nie bardzo chce mi sie uderzyc w jego rytm---ten zaraz swoim tonem do kłótni - a ze juz tyle się swojego czasu nasłuchalam wiec zabralam lapa i swoje szpargaly i u dziecka w pokoju robię:sorry2:
wiecie--------jakis taki strach paniczny mi pozostal po ostatnich przejsciach ze zaraz mam wizje jego słów ze ja taka, siaka i ze koniec i bla bla-------- normalnie nie wiem kiedy znowu jakiegos bezpieczenstwa sie nauczę:-( az mi się plakac chce:-(

przykro mi, tylko, że Hana31 to bezpieczeństwo to on Ci musi dać...
I dobrze, że się wyniosłaś, lepiej nie podsycać takich sytuacji...
Spokojnie sobie pracuj :happy:

 
witam wieczorkiem.
ze wzgledu na to ze mloda nie spala w dzien zasnela po spacerze o 18:)
pobudka pewnie jutro o 6 bedzie!
Natka gratulacje:)))
Tafojka dwa snaidania to dobry pomysl. moja je jedno, pozneij cos przegryza (przewaznie owoce) a pozneij zupka, u niej ciezkoz nabialem bo jajke i sera nie dotknie.
gonie za nia z jogurtami czesto.
Basiu moja od malego nei pije mleka.
a do spania obowiazkowo woda niegazowana.

Hana ja mam nadzieje ze wkoncu odzyskasz poczucie bespieczenstwa i przede wszystkim spokoju.
 
reklama
Do góry