reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Wieczor dobry:-)
Natka gratulacje:tak:oby chociasz wam sie udalo:-)
Hana wspolczuje:-(ja na szczescie juz mam prawie spokuj z tymi chorymi sytluacjami,a nie dlugo calkiem spokoj:-D:rofl2:
 
dobra ide sie polozyc bo jutro chyba bede miala wczesna pobudke.
ale dzis przynajmniej udalo mi sie wyjsc na solarek:)

jutor jeszcze ma przyjsc pani z mopsu wiec pewnie zajrze po jej wizycie.

dobranoc
 
Hana wspolczuje:-(ja na szczescie juz mam prawie spokuj z tymi chorymi sytluacjami,a nie dlugo calkiem spokoj:-D:rofl2:
oki - u mnie sytuacja juz opanowana i nie jest tak zle--- jak se poszlam do innego pokoju to tak z godzinke sobie urzedowal sam az przyszedl do mnie jakby nigdy nic-------------- on ma taką fazę po wypiciu, którą naszczescie przeczekalam nie wdając się w dyskusje:tak: przyszedl, polasil się i juz zupelnie inaczej gadal------- ale jest troszke namolny a podpitego nie lubię :sorry2: wiec jeszcze przeczekam - niech usnie coby mnie w wyrku nie nagabywal:baffled:
a co to znaczy ze calkiem spokój?????
ohohoho.... tafojka moje obawy we mnie juz na zawsze zostaną:-(
sytuacja moze u nas inna ale jak najbardziej rozumiem bo u mnie taki wewnętrzny lęk tez pozostanie...... a czasu macie sporo by budowac zaufanie:tak:

czesc aga - czy mi się wydaje czy dawno Ciebie nie bylo???
 
Dobry wieczór. :-)

rozpustnica:-D - zazdroszczę:tak::-D:-D:-D chociaz ostanionie mam powoodów do narzekań:-p

Hahaha,ta,co nie rozpustnica się odezwała. :-p :-D :-p :-D :rofl2:

bylismy dzisiaj załatwic salę na weselicho.... nasze weselicho... 08 08 2009rok:szok::baffled:

Fiu,fiu,fiu,to się porobiło. ;-) Gratulacje! :tak:

szkoda ze nie 09.09.2009:-) ale gratuluję:tak:

Moja Zuzia tego dnia skończy 3 latka! :-D

Ja to mam nadziej ze Natka nas wszystkie zaprosi:-p:rofl2::-D

No ja tez mam taką nadzieję! :-D :-p ;-)
 
Kropka. :-) :-) :-)

img0005zm2.jpg

A reszta na n-k. :cool2: :-D
 
reklama
Do góry