reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Oj tyle tu sie dzieje, ze nie nadazam na czas z czytaniem, ale staram sie. Teraz Mala coraz wiecej sama sie zajmuje sobie wiec mam duzooo czasu i nadrabiam. Wrocilam z Anglii zmienilam dokumenty teraz czekam az zmienione mi przysla do Polski i zacznie sie biurokracja polska,czyli nadanie peselu, zameldowanie, zmiana szczepien itp....
 
reklama
MMMonika fajnie,ze sie odezwalas
oj moja przyjaciolka by miala z Toba do pogadania, na meza co mieszka w Londynie, stara sie tam o legalne papiery,aby zjechac do pl, ostatnio Aga aby jechac z cora do niego, wydala ponad tysiac na zgode na paszport :szok:

a my zabiegane, komunia za pasem, pozniej tylko szkola mlodaj, no i moje obowiazki

a u nas wlasnie leje i tak porzadnie, dobrze,ze wrocilismy ta wieksza ulewa
chcialam mlodej okulary przed komunia,ale nie wyrobie sie czasowo, ty,m bardziej,ze chce jeszcze przed kupnem okularow wizyte optyka

Anula a gdzie byla mloda na zielonej szkole, moja za rok dopiero, choc niektore klasy 2 tez jezdzili,ale my dopiero za rok
 
O matko komunia-pamiętam...teraz jeszcze kilka lat mam.Moniki komunie robiłam w domu-sama-masakra jakas,chciałam jak najtańszym kosztem. myślałam ,ze się za***** jeszcze mała miała roczek i tak było zimno i lało jak jesienią.a planowałam po obiedzie gości na dwór wywalić na kawę i ciasto. okropne wspomnienia hehe;-)

Mozi na zielonej szkole była w Świerardowie Zdrój-6 dni.poprzeganiał ich gośc troche po górach-bo te dzieciory teraz to leniwce normalnie:tak: zadowolona bardzo.
Tysiak za zgode na paszport???????? u nas w pl ????? jak to dlaczego? tez będe musiała mojej małej załatwiać;(

ollla na grilla trzeba sie zebrac i dawajcie wszystkie z każdej str Pl do mnie:-D:-) -m iejsca w domu mam a jak nie to podwórko big i namioty rozwalimy:) szkoda tylko ,ze jeziora żadnego w pobliżu (40 km do najblizszego ;( ).

MMMonika wracaj na studia jak masz szanse-ja tego nie miałam jak Monie urodziłam :(((a teraz gnije w domu bez perspektyw...
jade po klamerki-nie wiem jakim cudem ale co kupie to znikaqją :szok: papappa :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
a tak jeśli chodzi o pieczenie jedzenia na łonie natury to ja bym zjadła ziemniaki ale takie z prawdziwego ogniska to było dopiero znoszenie drewna, poparzone łapy od ziemniaków, nie to co kurczak z grill na węglu z podpałką ahhh
anulaws no to co tam ciekawego opowiadała po zielonej szkole?
marttitka no co tu ukrywać powalone te życie .... :-( dobrze że mamy dzidziole nasze słoneczka :-)
A ja dziś idę na spotkanie do przedszkola mój synuś zostanie przedszkolakiem bosze jak to szybko ja tam ciągle pamiętam przerażenie jak zobaczyłam 2 kreseczki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry