reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

anulaws ja to byłam chudzinka po rozstaniu bardzo przeżywałam odejście ojca mojego dziecka taka zaślepiona toksyczna miłość, teraz nabieram ciałka ale się tym wcale nie przejmuję, a strój podkreśla wszystkie mankamenty ale za 29 zł czego oczekiwać było kilka fajniejszych krojach ale ja muszę mieć taki strój żeby bezpiecznie się czuć przy dziecku rok temu nad jeziorem jak się przyczepił to nie wiedziałam dziecko ratować czy się zakrywać :-D:szok::-D Super macie z domkiem szkoda że tak daleko mieszkasz na grillla byśmy się wprosili ;-) A u nas zimnica się zrobiła dziś miałam nadzieję że zahaczy nas ciepło z południa no ale niestety zaczepiło nas zimno z północy. No i poszłam na spacer i zaczęło padać to się bezczelnie wprosiłam do koleżanki a kawkę.
Młodamama pewnie ciesz się i grilluj bo za kilka miesięcy będziesz głównie marzyła żeby się wyspać ;-) A jak tam się czujesz co tam u dzidzia?
 
reklama
Tzn ja mieszkam w bloku, ale mam duze mieszkanie i duzo zieleni za oknem wiec jest ok ;-). Ja porobilam wszystkie wyniki bo nie mialam kiedy dbac o siebie jak bylam z nim jeszcze bo albo jemu trzeba uslugiwac albo dziecko potrzebuje uwagi. Teraz wszystko wraca do normy jeszcze musze tylko siebie zaakceptowac, swoj wyglad choc kazdy mowi przytyj! to ja jakos niezbyt sie czuje w swoim ciele co prawda te 10 kg co przytylam w ciazy juz dawno zgubilam ale chyba glownie chodzi o odzyskanie siebie tak psychicznie bo wczesniej bywalo roznie, a nie mowie aby tez jak tyczka wygladac bez przesady. Mam juz gladka bez krostek buzie kolezanka kosmetyczna potrafi cuda, sciela wlosy i pofarbowalam, mam zel na paznokciach i chodze w obcasach czasem :D Lenka zabkuje wiec troche nocki sa rozne a tak to bawi sie i smieje prawie caly dzien i przeklada tylko z raczki do raczki zabawki, naprawde jest bardzo kochana oddaje cala milosc swoim bezzebnym usmiechem albo placzem jak juz chce bardzooo jesc, a malo nie je :D a wlasnie mam po przeprowadzce pare rzeczy do sprzedania jakby cos to na priv ale sie rozpisalam. I z grilla nici bo pada od wczoraj i ma padac do nastepnej soboty ;/ Milego weekendu dla wszystkich ;)
 
Witam i ja w końcu :)

Jak juz pisałam zmarł brat mojej mamy, nagle, w wieku 56 lat. Był księdzem, w dodatku proboszczem i pustka niesamowita...

Poza tym u nas chyba dobrze. Najważniejsza sensacja ostatnich dni (może nawet tygodni) to to, że tatuś sie stara. Coraz więcej czasu spędza z małym, próbuje między nami relacje wyprostować i nie wiem co to będzie dalej, ale niech się stara.

Ja ciągle coś tam szyję. Jednym słowem zawsze to przynajmniej mam zajęcie:-)

Mały łobuzuje, coraz więcej rozumie, jeszcze nic konkretnego nie gada, ale po swojemu nawija, że hoho.

Postaram się częściej zaglądać, bo tęsknię za forum :-) 3majcie się!
 
MłodaMonika i dobrze dbać o siebie! a deszczyk no trochę trzeba od razu się zielono zrobiło ale u nas mogło by być cieplej :-(
Marttika no ciężkie te życie i takie nagłe śmierci pozostawiają taką pustkę, szyj szyj łanie wychodzi :tak:
 
Martttika
[*]
a u nas wesolo, siora z dziecmi jest
wielki dzien sie zbliza niby na luzie,ale nic na stoł nie kupione i nie zaplanowane
a ja z baleyage jasne na glowie :)
 
cześć
dzisiaj mam cięzki dzień-wczoraj trochę pogrilowałam ze znajomymi i dzisiaj jest kiepsko:no:
aż mi sie odechciało jutrzejszego urodzinowego grilla :no:
jaimis wsiadasz w ciuchcie i ladujesz u mnie na grillu heheh jaki problem:-)
Mozi na bustwo sie robisz :):-)
 
anulaws nie kuś ;-) a mój mały w ciuchci wylizałby wszystkie szyby, mam nadzieję że zanim on dorośnie to co piszemy zniknie z sieci ;-) I jak tam grillowanko zgrillowałaś jakiś smaczny kąsek? ;-)
A my się wczoraj powałęsaliśmy po dwóch festynach, popływaliśmy łódką po Wiśle, popatrzyliśmy jak na lotnisku ludzie piją piwo. Dostał mój brzdąc nawet w prezencie balona od sąsiada który ma stoisko, przyjemne ale ja to już odwykłam od prezentów :-D No i najgorsze zdzierstwo to te dmuchane badziewia od 6 do 15 złotych mój mały to w ogóle zanim się namyślił żeby wejść poskakać czas mu minął, a większość czasu skakał na takim samym ośle jak ma w domu dodam że w domu praktycznie wcale na niem nie skacze ahhh te dzieci ;-)
 
reklama
cześć
dzisiaj mam cięzki dzień-wczoraj trochę pogrilowałam ze znajomymi i dzisiaj jest kiepsko:no:
aż mi sie odechciało jutrzejszego urodzinowego grilla :no:
jaimis wsiadasz w ciuchcie i ladujesz u mnie na grillu heheh jaki problem:-)
Mozi na bustwo sie robisz :):-)
Anula do bustwa to mi duzo brakuje,a trzeba wygladac jak czlowiek
 
Do góry