reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Corka 8msc, jest nie do zniesienia

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Cześć kobietki :) córka za 8dni będzie mieć 8msc. Od około tygodnia tak się zmieniła, ze nie poznaje jej.. a od 2 dni jest horror. Od rana do wieczora płacz. Cala noc się wierci i budzi się co chwile „popłakuje” i wstaje o 5 żeby zacząć nowy dzien z płaczem i darcie się. O drzemkach nie wspomnę, pada na twarz ale nie chce zasnąć ani w łóżeczku ani w łóżku, piszczy, płacze, siada co chwile i podnosi się na szczebelkach do gory i przy tym okropny płacz..Bawic się nie chce , ręce nie, spać nie, jeść nie.. Kilka dni jeszcze było do zniesienia (jak kolwiek to za brzmi) ale te dwa dni już nie wytrzymujemy psychicznie, aż mózg paruje.. czy to kolejny skok rozwojowy? Może zęby? Wyszedł jej prawie 2 tygodnie jeden na dole.. ILE TO JESZCZE POTRWA. :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Właśnie u nas jest rozdrażnienie i płacz. Ale wczoraj od 15 do 22 była całkiem inna, bawiła się, śmiała, nie płakała, idz od rana tez już w marę ok
U nas też nie płakała bez przerwy. Była taka bardziej marudna i nie chciała spać. Na zęby było jeszcze za wcześnie bo miała ok 3 miesięcy. Wszyscy mówili, że niemowlaki tak mają ale ja czułam, że coś jej dolega. Szukałam przyczyny i znalazłam. Wyniki moczu były bardzo złe, dobrze że w miarę szybko zareagowaliśmy. Dostała antybiotyk na tydzień i problem zniknął i jak dotąd nie powrócił. Na zęby też była marudna ale nie aż tak.
Właśnie u nas jest rozdrażnienie i płacz. Ale wczoraj od 15 do 22 była całkiem inna, bawiła się, śmiała, nie płakała, idz od rana tez już w marę ok
U nas też nie płakała bez przerwy. Była taka bardziej marudna i nie chciała spać. Na zęby było jeszcze za wcześnie bo miała ok 3 miesięcy. Wszyscy mówili, że niemowlaki tak mają ale ja czułam, że coś jej dolega. Szukałam przyczyny i znalazłam. Wyniki moczu były bardzo złe, dobrze że w miarę szybko zareagowaliśmy. Dostała antybiotyk na tydzień i problem zniknął i jak dotąd nie powrócił. Na zęby też była marudna ale nie aż tak.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry