reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla DUCHA, UCHA I OKA - czyli: co; gdzie, kiedy i warto zobaczyć

reklama
Woman oglądałam ten film " Sztuczna inteligencja" bardzo smutny film, trochę przypomina w klimacie obrazy dalego,bosha polecam .
 


TAK TAK TAK - uwielbiam jego pokręcone spojrzenie na świat - mam jakieś 4 albumy i kalendarz

A co źle napisałam??

Bosh - uwielbiam - przypomniałaś mi - lubię wszystkich pokręconych kolesi

Sztuczna inteligencja - podobał mi się poza końcem był dla mnie zbyt wymuszony

Zgadzam się z Justyną - ten film jest warty zobaczenia
 
O kochane ale tu pustki się zrobiły.....

Sofi spojrzałam na prace Łempickiej - bardzo spodobały mi się te prace (tytuły były angielskie - mam nadzieję że tłumacząc nie "zabije" tytułu):
  • Zielony Turban
  • Tamara w zielony Hugatti
  • W środku lata
  • Telefon
  • Dziewczyna w zielonym z rękawiczkami
  • Śpiąca Kizette
 
Tak mi jeszcze wpadło do łepetynki - może umieścić gdzieś (np. nowy wątek) coś tylko i wyłącznie dla naszych pociech - czyli co czytać, co oglądać ale tylko odnośnie maluchów???

CO o tym sądzicie??

Spytała w próżnię - prowadząc wewnętrzny monolog.....:nerd:
 
Justynka Miasto Aniołów to jest po prostu boski film widzialam chyba z 6 razy i uwielbiam go,muzyka na 6+.
Polecam jeszcze Wichry Namiętności z Bratem Pitem
Sofi smutny ale ma to coś w sobie co karze ci zapamiętać ten film bardzo dokładnie.Poza tym chłopiec który gra robota jest na moje genialnym aktorem rewelacyjna mimika twarzy !
 
Woman ja ostatnio z pełną premedytacją dałam Malutkiej obejrzec film Dziewczynka z zapałkami.......i chociaż serce mi się krajało, jak patrzyłam na łzy Malutkiej, ale, no własnie jest to ale, juz poruszałyśmy z Malutką temat biednych rodzin, biednych dzieci, niepełnych rodzin, czasem trzeba dać i takie bajki i historie, aby się zrownoważyło wszystko, że nie wszystko konczy się happy endem. Ale mówię Wam, ciężko to sama przeszłam. ufffffffffffffff

No to czechow tworz, wątek DLA MILUSINSKICH
 
reklama
PROGRAMY !!!!!!!!!!!
dziewczyny dla wszystkich ktore mają komputery w domu, a nie mają legalnego oprogramowania.
Słuchajcie teraz jest promocja i naprawdę warto .
Microsoft Office Home 2007 - tylko za 199 PLN !!!!!!!!!! naprawdę warto, jak wspominałam niedawno zakupiłam kompa na działkę, i widząc taką promocję kupiłam sobie legalne oprogramowanie własnie za taką cene. Program rewelka i cena też. Więc nie załować pieniędzy, bo na tym nie warto oszczedzać. poszukacjcie w necie, i zrobcie to. A najfajniejsze, to , ze możecie bardzo dużo roznych programow do tej edycji domowej sciagnąc z ich strony. Przydatne w domu do roznych spraw, a legalne oprogramowanie to jeden z problemow z głowy.
 
Do góry