reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cos dla mamy :)

estenskar

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Grudzień 2005
Postów
277
dziewczyny,tak przegladam watki z innych miesiecy i mysle sobie,ze my tez powinnysmy miec takie miejsce,gdzie moglybysmy sobie porozmawiac o "powaznych sprawach doroslych ludzi" ;D bardzo spodobal mi sie watek z kwietniowek 2005 pt: "z innej beczki,czyli jak uwiesc wlasnego meza". pogadajmy sobie o nas,naszych mezach i innych pierdolkach TYLKO DLA KOBIET ;D co Wy na to??macie ochote poplotkowac?? ;)
 
reklama
No pewnie! W końcu z kim mam plotkować jak nie z Wami. Z moimi koleżankami widujemy się co najwyzej raz w tygodniu a i to czasem nie. A ileż można nawijać z siostrami czy z mamą.
 
ja sie z przyjaciółkami widuje jeszcze zadziej, dobrze ze mamy tel i gg. A i tak najczesciej gadam z wami
 
do mnie prawie codziennie wpada kuzynka,ale po 3 dnich takich odwiedzin nie mamy juz o czym rozmawiac ;)a mamie przeciez nie mozna o wszystkim opowiedziec ;)
 
a od czego mamy mężów???? :) no chyba że trzeba się na męża poskarżyć, to wtedy rzeczywiście tylko przyjaciółce ;)
Wiecie co, jak byłam w ciąży, to myślałam, że już nigdy nie będę miała ze znajomymi wspólnych tematów, bo całym moim światem była dzidzia, a tak naprawdę mało kogo to interesowało... :p właściwie w towarzystwie zwykle milczałam, dopiero jak ktoś zapytał o ciążę, to mogłam gadać godzinami ;D A teraz moja przyjaciółka jest w 6 miesiącu, więc zdecydowanie mamy o czym gadać, chociaż z nią akurat zawsze miałam o czym :) ale nie widujemy się aż tak często...
Więc jeśli o mnie chodzi, to z przyjemnością, tylko niech ktoś rzuci jakiś temat ;)
 
dla osoby która nie ma dzieci temat ciaza dziecko to abstrakcja a ponadto mało ciekawy, ale mamy to moga godzinami o swoich pociechach :laugh:
 
jak jestesmy na jakiejs imprezie modle sie,zeby nikt nie zaczal mowic o dzieciach ;Dbo jak tylko ktos zapyta-jak tam Filip,to buzia mi sie nie zamyka ;D a towarzystwo zazwyczaj po 10 minutach jest znudzone. wczoraj byli u nas znajomi i pogadalismy sobie o maluszku,a kiedy poszedl spac mialam prawdziwa uczte intelektualna ;D nagadlismy sie o polityce za wszystkie czasy ;D
a kupy to faktycznie temat rzeka ;D ;D
 
reklama
tak...najczęstszy temat to o dzieciach ::)

a jeśli chodzi o prowadzenie domu to mam już dosć gotowania obiadów :p w ktorymś momecie sie wypaliłam :p ;) szybko,co nie? ;) albo brakuje mi przepisów ;)
a moze taka rozleniwiająca pogoda za oknem :)
 
Do góry