reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cos dla podniebienia-czyli menu naszych pociech

reklama
Ale skoro wam tak dobrze idzie łyżeczką to chyba nie ma co kombinować...lepiej potem będzie mu szło inne jedzonko, a nie tak jak niektóre dzieci- kilkuletnie z butlą w ręku...
 
Może uda nam się bez butelki ale z drugiej strony trochę ciężko podać łyzeczka 250ml np kaszki, a ta butelka o której słyszałam to chyba jeszcze inny wynalazek był, taka jakby łyzeczka zakończone
 
A być może, chyba też gdzieś coś takiego widziałam - nie wiem czy też nie Medeli przypadkiem, a tą Habermana zaklinaczka polecała po prostu jako najbardziej zbliżoną techniką ssania do piersi matki...
 
Sylwia ja mam taką butelkę z łyżeczką i jest super. Kupiłam ją w Chicco, ale dawno temu i nie wiem czy jeszcze są, ale napewno była dużo tańsza niż te Medela. Zobacz, może mają jeszcze
 
u nas butla juz od dawna podaje maluszkowi soczek jabłkowy zozcięczony z wodą troszeczke na poczastek zjadl marchewki z jabłuszkiem bardzo mu zasmakowało a od tygodnia kacperek zjada kaszke bo mleko mu nie smakuje i sie nimnie najada w ciągu dnia jest na mleczku na noc dostaje kaszke izjada 200-250ml ok 10.30 usypia i budzi sie ok 7 rano wiec noce dzieki kaszkom mamy przespane a jak byl na samym mleczku to budzilsie o 4 nad ranem wszystko jest wporzadku z jego brzuszkiem i z kupkami nie ma problemu
 
Ale tu dziś cichutko. Ładna pogoda więc pewnie wszyscy na spacerkach. A u nas niestety strasznie dyma że głowę chce urwać. Olusia dostała dziś swoją pierwszą zupkę na obiadek. Zjadła połowę i poszła spać. A jak jej smakowała. Suuuper :happy:. No ale kaszek jeść nie chce :-(. Dałam jej dziś parę łyżeczek to mi wszystko zwróciła pięknie. Na szczęście brzunio miękki :-) :-)
 
reklama
Sumka, gdzie w Chicco kupiłaś ta butelkę?, bo te rzeczywiście sa niezbyt tanie ale i tak chyba sobie kupię.
Basiu jaki był skład tej pierwszej zupki? my za tydzień też startujemy z zupką!!
 
Do góry