reklama

cos dla podniebienia-czyli menu naszych pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez patrycja24berlin, 14 Wrzesień 2006.

1. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Dziewczyny widze ze temat jedzonka dla naszych szkrabow owijany ostatnio bardzooo namietnie wiec zeby bylo latwiej i milej pomyslalam ze mozemy tu wpisywac co i w jakich ilosciach podjadaja Nasze malenstwa...No i fajnie wymienic sie "przepisami"...Ja przyznam sie szczerze,ze nie bardzo jestem przygotowana co do menu mojego serduszka i kazdy przepis oraz rade z uwaga bede czytac...No bo w koncu to nie to co obiad dla mojego Adama...w kotletach to ja lepsza jestem... ;D

2. fusik

fusik Mama 2006/2010

no temat rzeka ....

jeśli chodzi o mojego szkrama to preferuje na razie tylko moje mleczko a do tego wybredny co do zastawy :tylko cyc, butelka - be ;)

3. reklama
  4. PysiaB

PysiaB Fanka BB :)

Ja od tego tygodnia zaczynam wprowadzać Olusi jabłuszko. Narazie bardzo się krzywi i śmieszne minki przy tym szczela, ale zobaczymy. Dziś dostała drugi raz. Po odtatnim miała jakieś wzdęcia i zobaczymy czy to przez jabłko czy coś innego.

5. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

moja jabłuszko uwielbia!..ale poki co bardziej oswajam ją ze smakiem...wprowadzać zacznę po 20 wrzesnia- tak jak sobie postanowiłam:)

6. Agaciulka28

Agaciulka28 Mama czerwcowa `06

Moja Oliwka od 2 tygodni je jabłuszko Gerbera, od wczoraj zaczęła jeść marcheweczke, pije już po mału sok jabłkowy Gerbera a jutro może spróbujemy dać jej banany albo brzoskwinie HIPP od 4 miesiąca.
    No muszę się pochwalić za kilka dni Oliwka kończy 4 miechy !!!! Wprowadzamy BEBILON 2 !!!!!!

7. stokrotki

stokrotki czerwcowa mamuśka (2006)

Ja od 2 dni daje Zofi do picia soczek jabłkowo - winogronowy i jabłkowo - marchewkowy. Narazie tak niewiele wypija ale jest bardzo zainteresowana nowym smakiem :)

8. patrycja24berlin

Mimo ze nam lekarz powiedzial ze dopiero od pol roczku mamy podawac inne pokarmy ja jednak bede juz od 4 miesiaca powoli rozpiueszczac podniebienie mojej corci...Nawet juz sie zabezpieczylam przed marchewka...kupilismy slodki ,duzy ceratkowy sliniak...oczywiscie w praniu okarze sie czy skuteczny...

9. Ania76

Ania76 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

My bedziemy nowosci wprowadzac od listopada jak Mateuszek skonczy 4 miesiace a na razie mleczko mamusi jest na topie.
    Kupilam ostatni numer Rodzicow i tam jest taka wkladka o zywieniu niemowlakow-fajne przepisy:)))

10. reklama
  11. patrycja24berlin

Aniu masz moze skanera zeby mi to zeskanowac i przeslac na maila...? oczywiscie jesli to nie problem...;-)

12. aska outada

aska outada Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)

Aniu to juz numer pazdziernikowy czy jeszcze wrzesniowy ?

Poleć forum