reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cos innego niz mleczko...

reklama
W poniedzialek pediatra mi powiedziala, ze moge malutkiej podawac juz jabluszko, marchewke, zupki jarzynowe i kaszki lub kleiki. Dzis wiec Alusia dostala lyzeczke jabluszek ze sloiczka :) 2 razy sie skrzywila, ale szamala (z lyzeczki). Super :) Mam nadzieje, ze brzuszek ani skórka na tym nie ucierpia.
 
No to super,nasze bobaski powoli przyzwyczajaja brzuszki to czegos innego iz mleczko.
Gratuluje Aluni pierwszych prob jabuszka ;D

Natalka od Heksy byla juz pierwsza i sprobowala te dobroci ;D
 
Moja Judytka jakies 2 tyg temu skosztowala pierwszy raz marchwianki - zalecenie pani pediatry z powodu biegunki :) Papusia do dzis raz ze smakiem a raz nie:)
 
strsznie szybko pediatrzy wprowadzają te dodatkowe pokarmy. A wszędzie trąbią ze dzieci na sztucznym dopeiro w 5 a cycusiowe w 6 miesiącu.
A ja byłam na marchwiance od 2 miesiaca życia ;D
 
Ja też już bym coś z chęcią dawała. Ale wszędz epis za że po 4 miesiącu - a więc czekałam. Jak będe na kontroli z małym w piątek to się dowiem co i jak.
 
Ja sie tez nie moglam doczekac :) i skoro pediatra sama od siebie powiedziala, ze mozna juz cos dawac to mi w to graj :D
Po jabluszku bylo wszystko ok - dzis klejna dawka :D
heksa - a Ty zaczelas od soku z marchewki? Podajesz go z butelki?
 
reklama
ja nowości to chyba będe wprowadzac dopiero w 6 miesiącu bo w 7 juz bedę w pracy więc musi umiec coś innego jeść oprócz mleczka. A cycowe mamy jak wy robicie?? I co z soczkami? Podobo już od 5 się powinno wprowadzac przy karmieniu piersia
 
Do góry