reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Covid-19 leczenie objawów

Kochane jakie u was były objawy covid? U mnie potworne bóle pleców bóle karku bóle w piersiach czasem klocie w nogach. Miałam test ale negatywny. Co myślicie?
 
reklama
U mnie temperatura, dreszcze, ból gardła, który ciągnął mnie do kaszlu. Na drugi dzień bóle mięśni i mrowienie w nogach. Kolejno zanikł mi węch, doszły duszności i świszczący oddech. Dzisiaj 17 dzień od wystąpienia pierwszych objawów. Od dwóch dni mogę powiedzieć, że wracam do żywych 👍
U mojej babci np. jest gorączka i mocne osłabienie. Mama natomiast jak przechodziła na przełomie listopada i grudnia to tylko raz zagorączkowała, a później dobry tydzień leżała kompletnie bez siły, na wózki do łazienki ją wozili. Za to po przechorowaniu nie doszła do siebie, cały czas jest słaba i ma zaburzenia równowagi.
 
Jak w temacie. Czym się wspomagacie podczas covid? Wiadomo leczenie tylko objawowe, ale w jaki sposób je łagodzić? Np. gorączka, nudności, bóle głowy i gardła, duszności.
Ile trwało Wasze leczenie domowe?
Codziennie jem pełen pakiet witamin, a jak pojawiły się pierwsze objawy - ból głowy i gardła i czułam, że robię się chora, to od razu leżałam w łóżku i co kilka godzin piłam Gripex. ;)
 
reklama
REHABILITACJA OLFAKTORYCZNA - DR Charlotte Hautefort, pracującą w szptalu Hôpital Lariboisière w Paryżu poleca:

1. Przygotuj i miej w domu:
wanilię, kawę, goździki, Olejki: cytrynowy, różany, lawendowy, cynamon, ocet jabłkowy l. winny, curry

2. Trzymaj je w szczelnych pojemnikach

3. Olejki eteryczne trzynaj rozcieńczone w H2O(20 kropli olejku na 50 ml wody). Tylko podpisz ;)

4. Rozpocznij 16 tygodniowy trening (dwa razy dziennie - rano i wieczorem).

5. Maksymalnie się skoncentruj i bądź w pomieszczeniu, gdzie nie ma silnych zapachów i smaków.

6. Przeczytaj opis tego co wąchasz.

7. Otwórz pojemnik i wąchaj zawartość przez 15 sek. ( trzymaj go 2 cm. od nosa) Przykładaj raz do jednej raz do drugiej dziurki i poruszaj nim.

8 Zamknij pojemnik

9. Odczekaj 15 sekund przed przejściem do następnego produktu.

Narysuj tabelę, rozpisz produkty, które wąchasz i albo raz w tyg. wypełnij ją informacją, czy cos czujesz i czy rozpoznałaś/es zapach.
kawa.jpg
 
reklama
Do góry