reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne dwie kreseczki.

Cześć. Dziewczyny.
Pomóżcie mi bo już sama nie wiem. W tym miesiącu monitorowałam swój cykl. Robiłam tesy owulacujne. Nie wiem czy owulacja wystąpiła czy nie. To moje testy.
 

Załączniki

  • IMG_20210128_094849.jpg
    IMG_20210128_094849.jpg
    318,5 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Wystąpiła kochana, z tego co czytam bardzo chcesz dzidzie, odpuść troche bo zamknięty umysł i fiksowanie nie pomogą uwierz mi
 
Wystąpiła kochana, z tego co czytam bardzo chcesz dzidzie, odpuść troche bo zamknięty umysł i fiksowanie nie pomogą uwierz mi
Dziękuję za odpowiedź. Kochana bardzo chce mieć kolejne dziecko. Wcześniej ze dwa lata temu nawet nie pomyślałambym że kobieta potrafi tak pragnąć dziecka. W grudniu niestety ale wystąpiła u mnie ciąża biochemiczna. Bardzo było to dla mnie trudne do przyjęcia. Byłam u ginekologa. Przepisał mi luteinę podjęzykowa. Może ten cykl będzie dla nas łaskawy.
 
Wiem co czujesz, mój mąż cierpi na oligozoospermie :( jak tego nie wiedzieliśmy co chwilę robiłam testy... 2 tyg temu ponad zrobilismy badania genetyczne i czekamy na wynik... będzie we wtorek, ale to juz 2 lata jak nie udaje się nam. A w tym cyklu mam dziwne objawy i świruje, że jestem w ciąży chociaż tak naprawdę wiem, że nie... musimy uzborić sie w cierpliwość chociaż ja czasami myślę, że dla nas nie ma ratunku...
 
Wiem co czujesz, mój mąż cierpi na oligozoospermie :( jak tego nie wiedzieliśmy co chwilę robiłam testy... 2 tyg temu ponad zrobilismy badania genetyczne i czekamy na wynik... będzie we wtorek, ale to juz 2 lata jak nie udaje się nam. A w tym cyklu mam dziwne objawy i świruje, że jestem w ciąży chociaż tak naprawdę wiem, że nie... musimy uzborić sie w cierpliwość chociaż ja czasami myślę, że dla nas nie ma ratunku...
Kochana medycyna robi postępy w sprawach związanych z płodnością. Wszystko będzie dobrze. Wiem że to tak łatwo się mówi wszystko będzie dobrze. Niestety na wszystko potrzeba czasu. Moze nasze marzenia o posiadaniu dziecka w końcu się spełnia.
 
Dziewczyny. W którym dniu cyklu mogę iść na betę. Jestem niecierpliwa. 5 lutego powinnam mieć @. Boję się kolejnego rozczarowania.
Pozdrawiam. 😔
 
Do góry