reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja czuję od jakiegoś 1,5 tygodnia. Najpierw nieregularnie a teraz już codziennie :tak: Bardzo mnie to cieszy, bo mam nadal duże problemy z ciążą, a dzięki temu wiem, że mała żyje i ma się ok :-D
 
reklama
Mamjakty - dzięki za słowa otuchy! Wiem, że podstawą jest pozytywne myślenie:) Tak też staram się robić. A jeśli chodzi o ruchy Robaczka to czekam cierpliwie - don't panic:)
 
Przy Janku czułam w 20 tygodniu, teraz sama nie wiem. Mam czasem takie uczucie jakby ruchy, bardzo słabe, ale jakoś czekam na cos mocniejszego :-p. A i tak najfajniejsza jest czkawka ;-).
 
mnie sie tez wydaje że czasem już coś poczuję ale pewna nie jestem choć jestem juz mamusią i przy pierwszej ciązy poczułam wyraźne motylki dopiero w 19 tyg. a teraz juz niby powinnam wiedzieć że to to.. a nie bulgotki w jelitach.. więc chyba jeszcze za wcześnie..w każdym razie jedno jest pewne nadejdzie taki moment, że będziemy pewne, że to własnie dzidzia :) tylko troche cierpliwości ..
 
Mi cos puka w brzuchu po lewej stronie, ale to raczej jeszcze nie ruchy. Chcialabym, zeby ruchy byly juz tak wyrazne, zeby moj P. mogl je poczuc :-)
 
Na razie Dzidziol się nie uaktywnił,ale nic straconego,dopiero mamy 15 tydzień.Ponoć pierwsze ruchy to mniej więcej połowa ciąży :-)
 
Hallo,
moj maly kolator tez wczoraj zaczal naparzac matke w brzuch. tez se pomyslalm ze za wczesnie ale wyczytalam ze przy kolejnych ciazach czuc wczesniej. prawdopodobnie dlatego ze sie wie jak to czuc i mozna zidentyfikowac. W pierwszej ciazy tez czulam pozniej.
Ale superacko!
 
Acha. Mamy dzisiaj rocznice slubu. dziewiąta z resztą. Jak stary zapomniał to chyba moje ruchy dzis poczuje!!
 
Rondzia moje gratulacje!!:-)
P.S ja wciąż czekam na ruchy mojego maleństwa...już się nie mogę doczekać:-)

 
reklama
Ja tez chyba jeszcze nie czuję :-:)zawstydzona/y::no:. Zresztą, sama już nie wiem :baffled::confused:. Ostatnio jak byłam w ciąży, to wiedziałam,że ruchy to jest to, co czułam, a teraz nie mam pewności :unsure:, więc to chyba nie to. Ale jeszcze trochę czasu mam, więc sie nie martwię, ale nie mogę się już doczekać :shocked2::cool2::eek:.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry