reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Temat na forum 'Archiwum mam styczniowych' rozpoczęty przez MamaOlafa, 12 Lipiec 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MamaOlafa

MamaOlafa Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzisiaj po raz pierwszy poczułam ruchy mojego malutkiego lokatorka, mało tego delikatniutkie pukanie w brzuszek udało sie zaobserwować mojemu mężusiowi i synusiowi Olafkowi,..... :-) , szczerze powiem ,że jestem zaskoczona w poprzedniej ciąży ruchy czułam na początku 16 tygodnia i były delikatniejsze....

2. celinka83

celinka83 Mama Bartusia i Adasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja czuje od ok.3 dni co jakis czas takie jakby delikatne laskotanie w brzuchu, ale zdaje mi sie,ze to jeszcze za wczesnie na ruchy.

3. reklama
  4. daga23

daga23 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wydaje mi sie ze na ruchy troche za wczesnie. Ja w pierwszej ciazy poczulam w 16 tc juz porzadne kopniaki.

Ale wczoraj wieczorem jak juz lezelismy w lozku to wzielismy stetoskop i tam gdzie jest dzidzia bylo slychac kopniaczki co jakis czas. Flaczki na pewno to nie byly. Rano to samo bylo slychac.

5. Monika8887

Monika8887 Wdrożona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja zupełnie nic jeszcze nie czułam... chyba jeszcze troszke czasu potrzebuje :tak:

6. kasia@kruszyna

kasia@kruszyna Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no ja również nic nie czuję i wydaje mi się że to jeszcze za wcześnie. ale to moja pierwsza ciąża więc trudno mi się wypowiadać na ten temat.

7. mamjakty

mamjakty styczniówka 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja też nic nie czuję :( ale skoro nawet brzuszka mi tak bardzo nie widać, to skąd tu nagle ruchy jakieś poczuję ;)
    mam nadzieję, że niebawem się to zmieni :D

8. Reni_Ferek

Reni_Ferek Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też na razie nic nie czuję, ważne że na USG widziałam z mężem fikające maleństwo i z tego co zauważyłam będzie bardzo ruchliwe jak troszkę jeszcze podrośnie :happy2:

9. gemini_bb

gemini_bb Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkie obecne i przyszłe mamuśki. Jestem tu dopiero początkująca więc z góry proszę o wyrozumiałość...:zawstydzona/y:
    Jutro kończymy z moją dzidzią 15 tydz. i tak naprawdę nie mogę się już doczekać kiedy w końcu zacznie baraszkować:-) Jestem po poronieniu w styczniu tego roku i tak naprawdę cały czas drżę czy wszystko jest w porządku. Dlatego jak już zacznę odczuwać ruchy to mam nadzieję będę wreszcie trochę spokojniejsza...
    Pozdrawiam Was wszystkie ciepło i chyba zagoszczę tu na dłużej...:-)

Ostatnia edycja: 13 Lipiec 2008
  10. reklama
  11. mamjakty

mamjakty styczniówka 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witaj gemini_bb :))
    ja również jestem po poronieniu i tez cały czas martwiłam się czy wszystko jest dobrze... ale doszłam do wniosku, że tym razem musi być dobrze, przestałam się martwić, bo to też niekorzystnie wpływa na Maluszka :( ciesz sie ciążą :) na pewno wszystko będzie dobrze, a na figle, które będziesz czuła jeszcze przyjdzie czas :))

12. daga23

daga23 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzisiaj rano jak lezalam jeszcze w lozku to nagle poczulam cos w dole brzucha tam gdzie dzidzia jest takie pukniecie. Moze to maluszek dal o sobie znac. Wiem ze to wczesnie ale kto wie :-)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum