reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja tez jeszcze nie czuje ruchów maluszka ale jutro ide na USG wiec mam nadziję ze zobacze jak sie rusza :-)
 
reklama
Ja wybieram się na usg w sobotę i już nie mogę się doczekać widoku figlującego Maluszka:) Na razie czekam cierpliwie na pierwsze ruchy.
 
ja jakiś tydzień temu poczułam lekkie łaskotanie od środka, ale muszę przyznać że byłam nieźle wkurzona na moje mężusia wtedy... aż mi się głupio zrobiło, że Małego do takiego stanu doprowadziłam, że aż mnie musiał od środka uspokajać :))

Od razu mi wszystko przeszło, mężuś przeprosił, utulił... i wsio OK.

Od tego czasu cisza - czekamy.....
 
U mnie Dzidziuś uaktywił się leciutko po badaniu usg,chyba mu się nie podobało,że pani doktor jeździła po nim:-)W ogóle jest bardzo ruchliwy i fikał(a) na usg ile wlezie.Tatuś był zachwycony :-))
 
Ja chyba poczułam w minioną sobotę :-D:tak:, oprócz tego są już te ruchy codziennie, więc to chyba to :laugh2:.
 
ja pare dni temu tez cos poczulam jakby motylek zatrzepotal skrzydelkami. I narazie cisza. Ale codziennie stetoskop idzie w ruch i super slyszymy kopniaczki.

Dziewczyny a w ktorym miejscu czujecie te ruchy??

A w 14 tc gdzie macica siega??
 
A ja siedze przed kompem, okropnie zmęczona, bo zab nie dał mi spokoju w nocy i spa nie mogłam od myslenia, czy wyrywa czy jeszcze powalczy, jem sobie obiadek, w tle słyszę pozytywkę Janka i coś mnie tak lekko boksuje od środka. Słodkie :-). Takie delikatne bardzo, ale mocniejsze niż przedtem :-). I tak poczekam jeszcze na coś mocniejszego ;-).
 
Cześć dziewczyny,

ja też jeszcze nic nie poczułam, ale zaraz jedziemy z mężem do apteki po stetoskop i dziś wieczorem podsłucham maleństwo:-) hihi
 
ja kupilam w poniedzialek stetoskop...i slychac...jelita ;-)
ale cos jakby motylki czulam dzis...a moze sobei wmawiam:confused:
 
reklama
U mnie też na razie cisza.. nawet nie mam za bardzo czasu, żeby się skupić na tym czy tam się coś rusza czy to tylko bulgoty w jelitach.. eh..
daga ja pamietam że jak poczułam piewsze ruchy w 19 tyg to były bardzo nisko tak na wysokości gdzie się majtki zaczynają hihi..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry