reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
narazie czekamy...maluch sie oficjalnie nie ujawnia...albo matka nie kuma ze to maluch...:-D:-D
 
reklama
laski...slyszalyscie moze cos o "angelsound"? jakie jest wasze zdanie?
 
zaraz będziemy czuć ruchy także wydaje mi się to zbędne.
Potem jak ciąża będzie wysoka to wystarczy zwykły stetoskop i też można usłyszeć serduszko (sprawdzone przy Oliwii).
 
No właśnie, stetoskop wystarczy, a jest tańszy znacznie :tak:

Jedyny minus podlog tego urządzenia jest taki, że stetoskopem nie możesz nagrać bicia serca dziecka na pamiątkę.
Ja za to sobie nagrałam na komórkę odgłosy KTG ze szpitala ;-):tak:
 
Ja też chciałam nagrac, zwłaszcza jak miał czkawkę to tak fajnie słychac było :-p. Ale chciałam nagra pierwszego dnia, drugiego, a trzeciego miałam już dośc i jakos znormalniały mi te odgłosy :-). Najfajniejsze było jak nowe dziewczyny lądowały na patologi i miały KTG, jak przezywały, jak im tłumaczyłyśmy co i jak na wykresach :-). A u nas, weteranek, to była taka normalka, 2 razy dziennie na boczek i jedziemy 30 minut :-).
 
Do tej pory czulam tylko "pukanie". Wczoraj lezalam sobie na lozeczku i tak mnie cos kopnelo od srodka, ze az sie przestraszylam :-D Potem byly jeszcze dwa slabsze kopniaczki i koniec. Teraz nadal czuje tylko to "pukanie". Chcialabym juz czuc te kopniaki codziennie :-D
 
czesc dziewczyny niewiem czy juz sie przedstawilam w styczniowkach czy jeszcze nie jak nie to witam. chcialam napisac ze super jezeli juz czujecie swoje maluchy ja sie nie moge doczekac co prawda kilka razy cos czulam ale raczej to nie dzidzia bo calkiem inaczej niz w pierwszej ciazy ( za mocno) zreszta w pierwszej maly dal o sobie znac dopiero w 20 tygodniu wiec dalej czekam. pozdrawiam
 
reklama
Witaj bokkie, przedstawiałas się już, jesteś na liście :-). W pierwszej ciąży ruchy tez czułam około 20 tygodnia, może nawet później, a teraz pierwsze delikatne już koło 14/15, ale teraz to mam regularne kopniaczki :-). Tylko, że jak mnie synek kopnął to od razu wiedziałam co i jak, a teraz tak suptelnie :-).

celinka83 poczekaj, poczekaj :-p. Ja tez tak chciałam, a jak Janek zaczął mnie kopac po pęcherzu to mi się odwidziało ;-). Raz mnie tak kopnął, że aż poryczałam się.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry